подходящи щори за кухня ???

  • 9 683
  • 24
Здравейте,
моля дайте съвет за подходящи щори за кухненски бокс ( остъклена тераса), на която ще се готви.
Трябва да са плътно по прозореца, защото 2 от тях лягат и зимата това ще им е нормалното положение.
Същевременно ще са подложени на пари и ще  трябва да могат да се почистват...
идеи???
Виж целия пост
# 1
Моите са най-обикновени бели ПВЦ щори от Практикер. Лесно се почистват.
Виж целия пост
# 2
a как точно ги почистваш ?
и май ПВЦ не съм срещала, имаш предвид хоризонтални само,че не алуминий, а ПВЦ така ли?
Виж целия пост
# 3
ние си взехме тип плисе за кухнята, именно защото са плътно до прозореца, казват че се перат и чистят лесно, но пък за остъклена тераса незнам как ще е, сигурно и конденз ще има пък те са от плат...има и тип роло, те май ще са по-подходящи  Thinking иди в някоя фирма и ги разгледай, успех  Peace
Виж целия пост
# 4
Не може ли щорите да са външни? Thinking
Виж целия пост
# 5
Какво значи че прозорците падат? Двустранно отваряне или напълно падат. Ако е двустранно можеш да сложиш японски щори. Малко се издуват като отвориш прозореца но не е болка за умиране.
Виж целия пост
# 6
Част от функциите на щори изпълняват и кепенци, както и някаква козирка, сенник. newsm78

Защо авторкат иска точно щори? щори в кухнята не си е работа... бързо се затлачват с лепкав налеп, цапат се бързо...
Виж целия пост
# 7
Ще следя темата и на мен този въпрос ми стои нерешен.
Виж целия пост
# 8
Не може ли щорите да са външни? Thinking
не мразя ги тия външни щори, не искам тераската да се превърне в бункер
козирка и сенник има, ама не пази от погледите на съседите от съседния вход
искам нещо вътрешно, което да създаде уют и същевременно да не пречи

Ментолка, какво значи издуват, да двустранно отваряеми са . Японските ми предлагат да ги сложат на 30 см от прозореца, ама на тераса с 1м ширина на 30 см да висят щорите мммне мирси
Виж целия пост
# 9
Мен ме притеснява и момента с омазняването и замърсяването им..Т.е трябва да се почиствот лесно. В спалнята и хола сложих от вертикалните и съм доволна , но в тази част където се готви нищо не мога да измисля..
Виж целия пост
# 10
КОТЕ, защо чак на 30см? Дай снимка на прозореца. При мен са монтирани на тавана, плътно до стената и като отворя прозореца само от горе, той леко избутва щората и седи като издута. Всъщност зависи от разстоянието, което имаш от прозореца до ръба на стената /това, което се получава след обръщането на прозореца/
Виж целия пост
# 11
Моята кухня е изнесена на терасата,прозореца ми е плъзгащ , и аз доста време се чудих какви  що ри да сложа и попаднах на роило що ри които се предлагат в Притулям.Ще се помъча да кача снимка Wink
Виж целия пост
# 12
нямам обръщане стена и прозорец са на едно ниво, ментолка

уфф до тук май алуминиеви хоризонтални, ама ме посъветваха да търся ПВЦ хоризонтални ...
някой да знае
вътре само по стъклата да са и да падат заедно с  прозореца назад

Ролото много ми харесва, но пък вероятно ще има проблем с парите ...

Виж целия пост
# 13
а някой да знае къде има офис на щори "Камакс" във Варна ?
бяха разлепили реклами по входовете, обаче вече са изпокъсани
Виж целия пост
# 14
Държиш ли да сложиш щори?Може да измислиш някакво перде,което да се върже цветово с интериора на кухнята.Ще ти излезе много евтино и лесно за поддръжка!Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия