КАРАНЕ НА КОЛЕЛО УВИТА С НАЙЛОН ?

  • 2 906
  • 10
Помага ли за изгаряне на мазнините ? Или по - скоро обезводнява и вреди ?
Виж целия пост
# 1
Найлон не слагам не е удобно,нося клин под анцунга  Peaceнякой казват че се обриват от найлона,незнам аз се чуствам добре така  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
За един месец бях смъкнала 7 см.от обиколката на корема ,благодарение на найлона и на велото ест.
Аз винаги слагам/разбира се,ако не ме домързи Blush/.
Виж целия пост
# 3
По темата  newsm11
Виж целия пост
# 4
Ами поредната тъпотия в която вярват хора,които тренират на сляпо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
За един месец бях смъкнала 7 см.от обиколката на корема ,благодарение на найлона и на велото ест.
Аз винаги слагам/разбира се,ако не ме домързи /.
Това е доста - , а мажеше ли се с нещо ? антицелулитен крем, лосион и т.н.
Виж целия пост
# 6
За един месец бях смъкнала 7 см.от обиколката на корема ,благодарение на найлона и на велото ест.


абе не е от найлона  Wink
Виж целия пост
# 7
Обезводянва се тялото, не топи мазнини.
Виж целия пост
# 8
За един месец бях смъкнала 7 см.от обиколката на корема ,благодарение на найлона и на велото ест.
Аз винаги слагам/разбира се,ако не ме домързи /.
Това е доста - , а мажеше ли се с нещо ? антицелулитен крем, лосион и т.н.
Не,с нищо.

Незнам,може да не са мазнини,може вода да съм смъкнала, newsm78 Crazyвсе едно ,7 см са си 7см,каквото и да е то.А разликата с преди и след беше видима,след като толкова хора ме питаха.

Но между другото аз си го практикувам този метод,преди 3 години пак така с  2 номера ми паднаха дрехите.Така,че не виждам причина да не го правя,като съм доволна от резултата./тогава се мазах с някакъв отслабващ гел/.
Виж целия пост
# 9
Пробвай без найлона и ще видиш, че резултатите ще са същите. Не си тормози кожата и тялото и слушай повече специалистите.
Виж целия пост
# 10
И аз така мисля. Смятам, че резулата който е постигнала  жената е от постоянството на колелото ! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия