Мери Кей вече е в България!!!

  • 9 109
  • 37
Здравейте, мили българки! Искам да Ви кажа, че в България вече може да си закупите продукти на американска козметика МЕРИ КЕЙ, която предлага както всекидневна грижа за лицето така и декоративна козметика. Мотото на компанията е пробвай преди да си купиш. Ако някой проявява интерес към тази козметика, пишете, можем да си обменяме мнения, да Ви направя презентация на тази козметика във Варна, а при Ваше интензивно участие, можете да получите подарък  .
Виж целия пост
# 1
Открили са магазин? Или някой внася по няколко бройки?
Виж целия пост
# 2
Някак много рекламиращо ми звучи newsm78
Официално отврен магазин или нещо подобно?
Aya_Cuervo , май си права.
Виж целия пост
# 3
Тази козметика, знам, че се продава на принципа на мрежовия маркетинг - като Эйвън, Орифлейм... и е по-скъпа.
Виж целия пост
# 4
Страхотна козметика, аз я ползвам от поне 8 години.  Peace
в магазини няма да я намерите - само от консултанти.
Виж целия пост
# 5
Щом е така давайте повече инфо за продуктите им. Може пък и аз да им стана дистрибутор.  Grinning
Виж целия пост
# 6
www.marykay.com

Особено бялата козметика... съобразена цена -качество ,аз нямам забележки
Виж целия пост
# 7
Тази козметика, знам, че се продава на принципа на мрежовия маркетинг - като Эйвън, Орифлейм... и е по-скъпа.

и я има доста време вече в бг, поне в софия са правени презентации
Виж целия пост
# 8
Тази козметика, знам, че се продава на принципа на мрежовия маркетинг - като Эйвън, Орифлейм... и е по-скъпа.

и я има доста време вече в бг, поне в софия са правени презентации

Явно и до Варна е стигнала - като гледам авторката предлага презентации тук.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Ми дано се появи някой, който има повече инфо за София
Виж целия пост
# 10
Bonbon02 - пусни поне българския каталог, за да може тази тема с нещо да е полезна за четящите темата.
Виж целия пост
# 11
явно аз като най - запозната ще отговарям Grinning
има консултанти в : София, Варна, Стара Загора, Пловдив, Пазарджик, Троян, Казанлък, Белене, Велико Търново.
поне аз за тези градове знам.
Ако ви интересува конкретен продукт - пишете.
Ако се интересувате от възможност за работа - пак ще отговарям.
Български каталог няма - за съжаление, но всичкo, което има на американския сайт е актуално.
Изключение - цветовете на някои защитни кремове, и някои цветове на сенки и ружове.

Разлика в цената от американския сайт - също почти няма - може би за някои продукти с по -1- 2 долара.
Но пък европейските сайтове - са направо убийствени цените  #Crazy
За сверка:
http://www.marykay.de/
http://www.marykay.es/Page.aspx
http://www.marykay.se/
  bouquet
Виж целия пост
# 12
   Нещо съм предубедена към козметиките,които се разространяват чрез консултанти.....Дано,не обидя някой! Peace
   Нито Орифлейм,нито Айвън ,нито Хербалайф(нали и те имат козметика) си заслужават.....
   
   
Виж целия пост
# 13
little stranger,
напиши малко повече информация.

Имат ли офис в бг? Дистрибуторите откъде купуват стоката? Изобщо дай някаква информация?
Ако нямат бг каталог -  то тогава има ли информация за даден продукт на опаковката на бг език - мисля е задължително.
Виж целия пост
# 14
Селма, всичко зависи от качеството на продукта и от парите които си готов да дадеш.

Мога да кажа че Мери Кей не е  Шисейдо - или както се произнася... но е много над - Ейвън, Орифлейм, Регал и т.н.

и още нещо - ако си купиш и най-скъпия крем, на най реномираната марка - но не си почистваш кожата или не е за твоя тип кожа... Дали ще ти хареса?

затова всеки си избира какво да ползва.
това което на мен ми харесва в Мери Кей е, че консултанта (ако е печен, разбира се) може да ти подбере правилната козметика и можеш да пробваш продуктите преди да ги купиш - и това не е само трик... а си е истина, може и седмица да пробваш - няма проблем.
И още нещо - винаги получаваш специално внимание, това в магазин аз поне не съм получавала.

Да не коментирам факта, че ако отида по дънки - продавачките веднага ме "преценят" какво ще си купя. Избягах от темата, но в такива случаи - независимо дали съм харесала нещо или дали мога да си го позволя - си излизам и повече в този магазин не се връщам.
Това е не само в магазините за козметика, но и за дрехи...  #2gunfire
изобщо обслужването ни куца, много...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия