Фирма за уеб дизайн?

  • 1 328
  • 17
Скоро ще ми трябва сайт, всякакви идеи от ваша страна ще са ми от полза, имам време да погледам и да помисля.


Благодаря Ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма впечатления и препоръки, доста съм затруднена в избора newsm78
Виж целия пост
# 2
Погледни тук:
http://www.home.dibla.com/
Виж целия пост
# 3

Явно съм задала грешно въпроса, трябва ми фирма за да ми направи web сайт, това не са ли интериорни проекти?
Виж целия пост
# 4
За кой град става въпрос?
Ако става въпрос за Варна мога да ти помогна
Виж целия пост
# 5
Ми не, не съм от Варна, доста по-далечко съм, от Перник съм Tired
Виж целия пост
# 6
Сори,дано се вкючи някой,който е по-близо до теб.Успех ти пожелавам!
Виж целия пост
# 7
Сори,дано се вкючи някой,който е по-близо до теб.Успех ти пожелавам!

Мерси, дано се включат поне от София. То всъщност не може ли да действаме и от разстояние или трябва да отида до офиса на конкретния дизайнер newsm78
Виж целия пост
# 8
Аз ти писах на лични, но ми се скапа връзката и незнам дали си ми получила съобщението
Виж целия пост
# 9
Не смятам ,че разтоянието е проблем.Ако решиш мога да ти дам координати(което ми напомня,че трябва да звънна на същия номер и да взема отремонтирания рутер)
Виж целия пост
# 10
Не смятам ,че разтоянието е проблем.Ако решиш мога да ти дам координати(което ми напомня,че трябва да звънна на същия номер и да взема отремонтирания рутер)

Да ще ти бъда благодарна за координати на ЛС Peace
Виж целия пост
# 11
пуснах ти ги на лс
Виж целия пост
# 12
Сайтът за какво ще бъде ?
Виж целия пост
# 13
можеш да отидеш на сайта на българската уеб асоциация и да видиш всички, които членуват там, но има и компании, които не членуват там, а са едни от най-добрите, погледни www.rizn.bg
Виж целия пост
# 14
http://www.fuxy.net/
ето ти някой който може да ти е от полза
аз съм ползвала неговите услуги и съм доволна,но най добре се свържи с него,ако решиш и прецени сама
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия