HN 25 Milupa

  • 996
  • 3
Здравейте,обиколих близките 9аптеки в търсене на въпросната храна.Няма я никъде,на няколко места ми показаха Aptamil някакъв безлактозен с обяснението,че това е новата опаковка на лечебната милупа.Вие купували ли сте скоро?Вярно ли е,че това е новата опаковка или просто искаха да ми набутат нещо.
За момента купих лечебната храна на Хумана,надявам се да свърши работа,но все пак въпроса си остава.Благодаря
Виж целия пост
# 1
аз ползвах такава милупа когато дъщеря ми имаше проблеми със стомахчето. даже близо месец бяхме на нея, плюс прахчета против разстройство.  вземала съм я от Санитата, направи ми впечатление, че в борсите я нямаше. но това беше преди година. след това ни изписаха нисколактозно мляко, но това беше заради алергии.
Виж целия пост
# 2
За какво ти е млякото?Ако е за разстройство или пък повръщане,мисля че и Хуманата върши работа Peace
Иначе наистина трудно се намира...но това,което са се опитали да ти пробутат/доколкото го описваш/,не е същото Peace

Виж целия пост
# 3
За разтройство-много силно(оцветена вода в много голямо количество).В крайна сметка го замених с хуманата и положението се подобрява,но съм просто възмутена от тия продавачки на плод и зеленчук,с които са се напълнили аптеките и детските магазини-гледаха да ми набутат каквото и да е,само да ми вземат парите,а това,че е за бебе,явно няма вълнува.
Точно в Санитата на Женския пазар една климактерична лелка ми го предлагаше много настоятелно този нисколактозен Аптамил,с обяснението,че просто опаковката е сменена.....само дето и името е друго,и съдържанието,че и фирмата....егати новата опаковка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия