Помогнете педофил

  • 2 694
  • 23
Помогнете ми .. Не знам какво да правя, от началото на уч. година бодигарда нанашето училище ме тормози, опипва ме в тоалетната иска му правя разни неща..
Много ме е страх не смея да споделя с мама той е видял в дневника къде живея и каза че ще ме заколи като пиле има голям нож винаги в себе си...
Много се страхувам, той ме следи гледа да няма хора и ме дебне по коридорите и тоалетната винаги насаме..
Не днам към кой да се обърна за помощ, ако се оплача ще ме намели и ще ме убие..
Искам да го махнат от училище, какво да правя помогнете ми...!!!!!
Виж целия пост
# 1
Искрено се надявам темата да е пързалка!
Виж целия пост
# 2
Полицията може да помогне, родителите ти също.
Тук сме безсилни.
Виж целия пост
# 3
Кажи на родителите си незабавно.
Те ще ти помогнат.
Виж целия пост
# 4
Искрено се надявам темата да е пързалка!
Но ако не е - обърни се към родителите си, те ще преценят къкво да се направи.
Виж целия пост
# 5
Надявам се да се шегуваш Confused
Но ако е истина, не чакай, а кажи на родителите си!!!
Виж целия пост
# 6
Къде д асе оплача?!!!..... Ако се оплача той ще разбере... и ще ме убие
Мама работи до късно, тати е в Испания ...
Виж целия пост
# 7
 Класна,директор?! След това-полиция.
 Нямаш ли приятелка-свидетел?
 Такъв грандиозен скандал можеш да му спретнеш.
 Заплахите му -не се връзвай,освен ако не смяташ да си търпиш.
Виж целия пост
# 8
Кажи на майка си, класния, директор, полиция.  Peace
Движи се винаги с приятелка.
Сигурно ще се намери някакво решение.  newsm78
Виж целия пост
# 9
Къде д асе оплача?!!!..... Ако се оплача той ще разбере... и ще ме убие
Мама работи до късно, тати е в Испания ...
Няма да те убие, спокойно! Според мен, ако това което казваш е истина, трябва да се обърнеш към класната и директора. Да разговаряш и с майка ти, нищо че работи до късно. Заедно те трябва да намерят някакво решение, защото проблема е много сериозен.
Не знам дали ще имат правово уснование за уволнение, но такива хора не бива да имат достъп до учебни заведения.
Виж целия пост
# 10
Разбирам 4е майка ти работи до късно, но все се виждате по някое време, нали?
Разкажи й всичко! За класната и директора не знам ... много зависи какви хора са.
Най-първо, според мен, уведоми някой близък възрастен човек - майка, баба, дядо, чичо, и с този човек се обърнете към клоасната и директора.
Иначе, като ги нзам нашите даскалЯ, всякакви и има. Има и много готини хора, но има и такива, които могат да те накарат да се чувстваш ужасно и да ти задават неудобни въпроси.
Виж целия пост
# 11
Освен,че първо трябва да говориш с майка си и други твои близки,можеш да се обадиш в Агенцията за закрила на детето и  в Полицията .Оттам веднага ще ти окажат помощ.
Не се връзвай на заплахи,не се движи сама.Това са първите мерки,които можеш да предприемеш.
Виж целия пост
# 12
Веднага отиди при директора и въпросният човек изхвърча. Предупреди и класния и майка си. За заплахите- веднага в полицията- там така ги обичат такива и повярвай ми, никога не би си позволил и косъм да падне от теб,ако те са уведомени за заплахите.
Виж целия пост
# 13
Елито, няма гаранция за това.
Ами ако директора е "гъст" с въпросния човек или тръгне да задава кофти въпроси и да се усъмни в детето, че го поощрява ...
При директора да иде САМО с близък възрастен роднина, според мен!

Регионална линия за деца и юноши – Благоевград

Тел. + 359 73/ 88 51 55

 

Гореща линия за помощ и подкрепа на деца – Община Триадица

Тел. + 359 2 958 50 00

 

Гореща телефонна линия за пострадали от насилие - Фондация "Асоциация Анимус"

Тел. + 359 2 982 76 86

 

Държавна агенция за закрила на детето

Тел. + 359 2 933 90 50

Факс + 359 2 980 24 15

E-mail: stopech@sacp.government.bg

 
Виж целия пост
# 14
ти родители нямаш ли? това мче работи до късно не  оправдание...нито за нея, нито за теб...
полицията знаеш ли къде е?
с кво да ти помогнем?????
и освен това - мило "дете" ако си такова, не се убива така лесно....той ако искаше да те убие или изнасили - да го е сторил и нямаше да пишеш тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия