отношение ??????????!!!!!!!!

  • 1 104
  • 4
Искам да споделя, питам ,оплача, както искайте го разбирайте
Преди 2 години осиновихме 1 момченце, Искахме 2 но ни дадоха едно сега отново подадохме,тъй като ни изтече срока.И тъй като нашата социална я нямаше в момента подахоме докуменитете  на една от ругите социални с уговорката, че въпросната „дама” ще ги предаде на нашата социална. Въпросната „дама” да поясня се отнесе с нас като че ли сме праха под обувките и подвикваше ни, малкия /на 5 год . е / беше с нас и той е мноого любвеобилен и се спусна да я гушка -  е тя се отдръпна погнусено?????????!!!!!!!!!!!!!! Какво беше моето учудване когато 3 - 4 дни по-късно обаждайки се на моята социална се оказа, че същата тази „дама „ ни е сложена за социална ........ и се тръгна едно... Обадих се на началничката на клона за да питам защо са ни я сменили и получих.............крясъци и цитирам: от вас нищо независи, каквото аз реша това е ,няма да ме учите как да си върша работата,когато обясних ,че сме искали 2 – тя попита.....а защо не са ви дали 2 ..толкова много деца има по домовете..” и това ви го обяснява началник клон социлни ?????????!!!!!!!!!!! И след като подадохме жалби тук и там ,защото новата иска 3 - 4 месеца отново да ни гледа  и като включим отношението ....... се оказа..........че за ни е по-кратка процедурата и да сме при старата социална .трябва да си изтеглим документите и след 1-2 месеца да ги подадем отново.Вместо да си късаме нервите с дамата с отвратеното отношение към децата и нас.  Има ли някой някаква идея какво можем да направим. Направо не е истина това което се случва. Искаш да осиновиш .но бюрокрацията си е бюрокрация
Виж целия пост
# 1
            ooooh!Това истина ли е?! #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 2
Живеем в АБСУРДИСТАН! Това е положението в държавните институции!
Виж целия пост
# 3
Живеем в АБСУРДИСТАН! Това е положението в държавните институции!
спор да няма, много абсурдни неща има, има и много чиновници с дребни души, но някак по темата така да се обобщава за мен е неприемливо. аз през цялата процедура срещнах много съвестни, точни и сърдечни хора, които не само си гледаха работата, но и сърце влагаха в нея; до днес и задълго ще съм им благодарна и затова съм нетърпима към подобно обобщение.

не поставям под съмнение думите на автора на темата, но ако искаме да сме прецизни би следвало да бъдем по-точни с фактите - примерно - в отдел Закрила на детето в район ... на София или в гр. ... ... това от една страна би послужило за съвет - сигурно има други, минали от същото място, а от друга - би дало гласност за работата, би насърчило готините и засрамило тъпанарите, сравнението и отзивите на "потребителите" в публичното пространство все са някаква полза за работата на чиновниците, а оттам - и за нас. своего рода - наш, потребителски рейтинг на РДСП и отделите Закрила на детето.

а, и не забравяйте, те са същите, които после ще осъщесвяват 2 годишното наблюдение, освен ако не си смените адреса, разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 4
А за кой град става дума?
Много неприятна история  ooooh! и това ми било социални работници  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия