Две деца в една стая

  • 2 079
  • 28
Здравейте! Имам една молба към вас- някой да сподели дали е възможно две деца с доста голяма разлика във възрастта да спят в една стая!
Виж целия пост
# 1









Разликата м/у дъщеря ми и синът ми е 7 г.
Спяха в една стая докато тя се омъжи!
"дупе знае 2 и 200" - като няма изход става и така.Съседите до нас са в гарсониера,
с 2 разнополови деца - децата вече работят и спят в стая 2/2 м.
Виж целия пост
# 2
За възможното е възможно, друг е въпроса по-голямото дали няма да иска да е отделно и да не е "гледачка". Ако финансите не позволяват ще спят заедно, както каза
Аз спях със сестра ми в една стая, разликата във възрастта ни е почти 11 години.
Виж целия пост
# 3
ами определено по-добрият вариант е да са в отделна стая,особено за по-голямото дете.още повече ако е вече в горе долу тинейджърска възраст..да е самостоятелно ще е по-удачно.
но както е написано по-горе дупе знае 2 и 200. Joyако няма възможност децата да са в отделни стаи няма какво да се мисли.
Виж целия пост
# 4
Е, много по-добрият вариант е да има отделни детски стаи, но като няма място какво да се прави?
Аз и брат ми имаме разлика 14 години и спяхме в една стая докато не се омъжих  Peace
Виж целия пост
# 5
Какво значи "възможно ли е"?
Темата за какво си я пуснала?

Нямаш друга стая за едното от децата ли? Имаш още една стая, но не искаш да я използваш ли?

Ако жилището ви е малко и няма възможност да спят отделно, тогава за какво е темата? Така и така няма начин да са в отделни стаи.

Ако питаш кое е по-добре, тогава първият ти пост е неточен.
По-добре е да са отделно, ако едното вече е в пубертета, но ако няма възможност, тогава обсъждането и мисленето по темата са достатъчно безсмислени. Peace
Виж целия пост
# 6
С брат ми имаме 10год. разлика, имаше един период, през който по стечение на обстоятелствата спахме не в една стая, а в едно легло Crazy
Така че , всичко е възможно Hug
Виж целия пост
# 7
Kakва им е по-точно разликата...
Разбира се че може, но я се изясни, както казва Estellia...
Виж целия пост
# 8
Разликата на децата е 13 години. Имаме финансова възможност за покупка на по-голямо жилище, но проблема е че в нашия град апартаменти с три стаи просто няма, това което ни предложиха е да закупим два апартамента и да ни ги направят един. Не знам дали си струва да се купува още един апартамент, само за да има допълнителна стая. Просто исках да проуча мнения. Благодаря на отзовалите се.
Виж целия пост
# 9
jane_f интересно ми стана в кой град живееш  newsm78
Виж целия пост
# 10
За съжаление в България,а и не само,повечето хора имат финансова възможност да се "разширят" когато децата са пораснали.Имам приятели,които живяха на 60 кв.м. с 2 деца ,а сега живеят сами на 120 кв.м.Докато вземете и оправите жилището,голямото дете ще завърши училище и ,евентуално,ще отиде да следва и остава в големия град или  се жени....И за какво му е стая.Но ако перспективите са други и имате възможност-вземете другото жилище и само отворете една врета между двете.След  няколко години-затваряте вратата и там живее младото семейство,което евентуално е създадено.
Виж целия пост
# 11
ни предложиха е да закупим два апартамента и да ни ги направят един.

А какъв е проблема на строителя да преработи проекта и да приобщи още една стая към ващия апартамент?
Естествено ако позволява самия проект.
Виж целия пост
# 12
Живея в Ямбол и тук не се предлагат кой знае колко имоти с моите изисквания, а обиколих всички агенции за недвижими имоти. Има да, но в квартал който аз не харесвам, все пак се опитвам да се съобразявам с дъщеря ми която иска да е близо до приятелите си. Фирмата която ми предложи двата апартамента каза, че не може да вмъкне само една стая, защото сградата вече е построена и т.н. Друга фирма на която се спряхме, която може да направи това не ми се стори много "читава", понеже цените на апартаментите са доста ниски.
Виж целия пост
# 13
Т.е. в Ямбол няма четиристайни апартаменти? Rolling Eyes  Или няма четиристайни апартаменти ново строителство? Ако имате финансовата възможност да купите 2 двустайни апартамента, въобще не му мисли, купувайте и сливайте.
Виж целия пост
# 14
Не е вярно, че не може да купиш само една стая от съседния апартамент. Ние точно това направихме. Съседите си продаваха жилището (60 кв.м.), ние им предложихме да купим едната стая, а техния апартамент стана гарсониера.
А по темата: ако имате възможност по-добре отделни стаи, всеки има право на лично пространство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия