Кога идва менструацията при кърмещите майки?

  • 3 851
  • 125
Знам, че при всички сигурно е различно, но все пак кога да очаквам да ми дойде  менструацията при положение, че кърмя? А значи ли, че ако нямам цикъл няма нужда от предпазни средства? Thinking
Виж целия пост
# 1
Индивидуално е. На мен ми дойде един месец след като спрях да кърмя.
Виж целия пост
# 2
Моята менструация се "върна" почти седем месеца след като родих, при все ,че още кърмех. Всичко си е индивидуално.
А това,че нямаш менструация не е означава ,че не трябва да ползвате предпазни средства. Ползвайте ги, освен, ако не искаш да отложиш идването й с още поне 9 месеца! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 3
Идва, когато си иска Simple Smile, а без менструация си има овулация!!! Така че се пазете!
Виж целия пост
# 4
На мен ми дойде след като спрях да кърмя
Виж целия пост
# 5
при всичките ми опити да кърмя по-продължително,природата си беше решила-детето ми беше на 5 мес и половина и на мен ми беше идвало вече 5 пъти!!!
Виж целия пост
# 6
Дойде ми около 50 ден след раждането.Скоро след това установих, че нямам кърма.
Идва, когато си иска Simple Smile, а без менструация си има овулация!!! Така че се пазете!
Peace
Виж целия пост
# 7
След първото раждане след около 6 месеца,а след второто,когато малката стана на 11 месеца и още си кърмих Peace
Виж целия пост
# 8
при всеки е различно Peace
Виж целия пост
# 9
На мен- 8 мееца сле като родих, кърмата ми силно намаля и кърмих още 5 месеца. Да се пазиш от самото начало!
Виж целия пост
# 10
На мен ми дойде 4 месеца след раждането, когато бебка, все още беше на изключително кърмене. Не разчитай особено на кърменето, като контрацептив. Не забравяй, че първата овулация е преди първата менструация след раждането, а няма как да разбереш, кога ще се случи това.
Виж целия пост
# 11
Ами беба е на 6 месеца, още кърмя и още нямам цикъл! Sad Дали е нормално? За пазене - се пазим, защото една приятелка забременя с бебче на 5 месеца Crazy
Виж целия пост
# 12
Беба е на 2 месеца и две седмици, кърмя, и вчера ми дойде. Пазим се откакто родих. Препоръчвам да се пазите със или без менструация.

Ами беба е на 6 месеца, още кърмя и още нямам цикъл! Sad Дали е нормално? За пазене - се пазим, защото една приятелка забременя с бебче на 5 месеца Crazy

Докато кърмиш, е нормално да не ти дойде. На някои им идва, на някои не, незнам защо, но и двете са нормални.
Виж целия пост
# 13
При мен първата менструация се появи още докато кърмех. Около 45-50 дни след раждането. А пазене трябва.
Виж целия пост
# 14
Цикълът ми дойде 4 месеца след раждането.Все още кърмя.
Кърменето не предпазва от забременяване Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия