Все още сме тук.

  • 1 236
  • 7
Здравейте на всички.Много отдавна не съм писала тук.Надявам се че ви заварвам в добро здраве и лятно настроение.
При мен за сега всичко е на ред.Остават 47 дни до термина.С изключение на това че вече ми идва да вия #Crazy съм добре.Бебките растат,а аз разбирам как се е чувствал Пинокио.Костите ми не издържат.Качих 20 кг. и то само на корем.Вече нямам стрии,просто целия ми корем е една огромна стрия.Почти всеки ден си мисля че се започва ,но се оказват поредните подготвителни контрации.
Надявам се че следващия път когато ви пиша ще ви пратя и снимка на бебораните.До тогава кураж на всички бъдещи мами на близнаци и много щастливи мигове на настоящите.
Поздрави Julia
Виж целия пост
# 1
Хич не се жалвай, скоро ще си спомняш с носталгия за спокойните дни на бременеенето  Mr. Green
Но пък, разбира се, ще си имаш прекрасни бебки  Hug
Стискам палци всичко да е по мед и масло   bouquet
Виж целия пост
# 2
е и аз качих 20 кила ама и имам повече време от теб  Rolling Eyes а търпението ми се изчерпва   Embarassed и тези контракции ме побъркват и тежи и съм на диета ............................  Crazy
Виж целия пост
# 3
Хе- хееее, ще ги търсите тези дни, през които можехте да си излезете спокойно " с тях" - без да ви стават очите на 4 Crazy, да се чудите не е ли време за папкане, добре ли са облечени, да си легнете да поспинкате,когато ви се прииска /въпреки неудобствата Wink/ т.н. от ежедневния бит на майки с малки деца...
Иначе лека бременност и леко раждане.
Виж целия пост
# 4
На финла си вече, така че постискай още малко зъби  Grinning
Както казват по-горе ще има да си мечтаеш за дните на бременността после.... Mr. Green
Аз например още не мога да се наспя като хората  Wink и все ми се спи. Те, хората около мене свикнаха и "спи ми се...., изморена съм" вече просто не е извинение и оправдание за тях - не важи!!  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
stiskam  palci vsichko da e nared i skoro da zabravish mukite si pri vida na dvete bebki. Az kacxhih ne 20 ami 30 kg i godina sled tova vse oshte mi e trudno da vaztonovia niakva forma, no mnogo dobre te razbiram!  Poslednite dni veche dori ne mojeh da disham normalno.....Az imam dvama unaka prez mart minalata godina rodeni. Grinning
Виж целия пост
# 6
Хайде всичко да е на ред.Потърпи още малко.И аз ще стискам палци ,а за килцата да не ти пука   Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 7
не се шашкай с килата-съвсем си в норма. Още малко остава за избутване, но май най-тежкото. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия