Кое от трите имена?

  • 2 183
  • 39
Помогнете  ми да избера име.Колебая се между тези  newsm78
Виж целия пост
# 1
От трите най ми харесва Виктор.
Виж целия пост
# 2
От трите най ми харесва Виктор.
И на мен.
Виж целия пост
# 3
И на мен.
Виж целия пост
# 4
Валентин
 Виктор е много хубаво ,но всяко 3-то дете в градинката ни се казва така.
Виж целия пост
# 5
Ох, точно тези трите ли  ooooh!
Валентин ми се струва много обикновено.
Виктор първо не ми харесва (Виктория е много красиво, а Виктор ми звучи като отрязано) и второ, на всяка крачка има по някой Виктор.
Владимир ми е твърде руско. Хем съм запален русофил и много харесвам руските имена и пак...

Не съм гласувала, но предполагам Виктор ще събере най-много гласове и ще е с голяма преднина. Все пак не е случайно, че всяко трето дете е Виктор. Ти обаче избери това име, което ти харесва най-много на теб и с което си представяш, че ще се обръщаш към детето си.
Виж целия пост
# 6
На мен най-много ми харесва името Виктор.  Peace
Виж целия пост
# 7
Ох, точно тези трите ли  ooooh!
Валентин ми се струва много обикновено.
Виктор първо не ми харесва (Виктория е много красиво, а Виктор ми звучи като отрязано) и второ, на всяка крачка има по някой Виктор.
Владимир ми е твърде руско. Хем съм запален русофил и много харесвам руските имена и пак...

Не съм гласувала, но предполагам Виктор ще събере най-много гласове и ще е с голяма преднина. Все пак не е случайно, че всяко трето дете е Виктор. Ти обаче избери това име, което ти харесва най-много на теб и с което си представяш, че ще се обръщаш към детето си.


 Peace Това все едно аз съм го писала, подкрепям напълно!!!

Виж целия пост
# 8
Виктор  Peace
Виж целия пост
# 9
  Виктор е много хубаво ,но всяко 3-то дете в градинката ни се казва така.

Taka e. В друга тема бях писала, че в класа на сина ми имаше три момичета с името Виктория - голямата, малката... Не е приятно.
Владимир е хубаво славянско име. И значението ми харесва - 'да владее света, да бъде владетел' ('мир' - дословно 'свят,вселена')


 
 
Виж целия пост
# 10
От изброените гласувах за Валентин, но на мен ми харесва повече Владислав /като сина ми Wink/
Виж целия пост
# 11
Владимир  Peace
Виж целия пост
# 12
От изброените гласувах за Валентин, но на мен ми харесва повече Владислав /като сина ми Wink/
и аз така  Peace
Виж целия пост
# 13
Нито едното не ми харесва.
Виктор е твърде често срещано, както ти казаха вече.
Другите две са ми много дълги.

Влад само ми харесва, обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Владимир Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия