Носталгия по детството...

  • 877
  • 10
На скоро попаднах на едно прекрасен сайт, който ме върна в детските ми години.Надявам се да ви хареса и отново да се почувствата безгрижни по детски му поне за миг..

http://detstvo.noviniteb.com/index.php

Виж целия пост
# 1
Аз също много се кефя на този сайт още повече, наистина страхотен е! НА този, който го е направил едно голяма БРАВО!!!
Виж целия пост
# 2
Къде са ми детските книжки....
Виж целия пост
# 3
http://detstvo.noviniteb.com/index.php?newsid=108

има доза свежест, да...
Виж целия пост
# 4
Нямам носталгия по детството в този смисъл. Детското, което е възможно да остане в нас, когато вече сме възрастни още не е умряло у мен, а самите детски години не ми липсват.
Виж целия пост
# 5
explanet , благодаря за линка. От 2 часа съм се заровила в този сайт...Особено  тук . Върнах се с 20 години назад.
Виж целия пост
# 6
Супер  Peace
Връщам се само с хубави спомени назд във времето  Grinning
Виж целия пост
# 7
Не се обръщам назад. Гледам да не съжалявам за нещата, които съм направила или не направила. Само колелото ми липсва реално. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Моята носталгия по детството също е различна, не се съдържа в соц-продукти, а в разни основни неща -
наситена миризма на цъфнала липа, желирана прасковена торта, двуетажни къщи от румънско-виенски тип, хортензии, вълнисти папагалчета, домашен куклен театър, червен плат на бели точки, игра на ръбчета, колела всякакви, големи пешеходни пространства, в които децата можехме да се шматкаме на воля, изобилие от вишнев цвят, шах на таванския балкон, облепена с картички врата, мазе със старите инструменти на дядо, усещането за релефната карта под дланта ми, гнездото на една гълъбица, дето толкова ги варди яйцата си, а те се строшиха накрая, безкрайните класически концерти, на които ме мъкнеха и ми беше много скучно, кукления театър и анимационните филмчета, на които много обичах да ме водят, "скривалището" в старата къща, дето не беше никакво скривалище, защото всички знаехме къде крият нашите лимонадата.

На кого му пука какво точно веро и каква точно паста за зъби са се използвали!
Виж целия пост
# 9
Страхотен сайт! Страхотен!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Егати съветското детство сме имали според този сайт  Mr. Green
Само руски работи.  Crossing Arms
А имаше и други, все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия