моля за мнение-налага ми се да спра да кърмя

  • 617
  • 10
Здравейте,искам да ви попитам какво е вашето мнение-налага ми се да спра да кърмя поради здравословен проблем,колкото и да не искам,трябва да започна за пия спешно едни лекарства доста дълго време и не мога  да кърмя повече.Момченцето ми е на 3 месеца и 5 дена и досега сме само на кърма на поискване.Как мислите,дастатъчно ли е това време и мога ли спокойно да започна да му давам адптирано мляко?
Виж целия пост
# 1
Всяка капка кърма си е ценна. Детето ти също така има нужда от здрава и пълноценна майка.
Та какъв е въпросът? Дали да жертваш здравето си в името на кърменето? Ще си му нужна на това дете не само 2-3 години, а цял един живот  Hug
Виж целия пост
# 2
Сигурно ти е трудно да вземеш решение, но решение (избор), както Jes подсказва, всъщност няма Simple Smile
Кърменето е важно, но твоето здраве е по-важно в случая.
Кърмила си бебето си, дала си му начално подсилване на имунната система. Не тъжи за това, което не можеш да направиш, а се радвай на това, което си постигнала Simple Smile

п.с. ако искаш, сподели повече за лекарството и лечението?
Виж целия пост
# 3
В крайна сметка ако не можеш да се изцеждаш и хвърляш докато взимаш лекарството - има достатъчно хубави АМ на пазара.
Виж целия пост
# 4
момичета много ви блогодаря за думите,определено имах нужда от тях!!!
Прави сте ,че трябва да помисля и за себе си ,за да може детето ми да има здрава майка ,която да се грижи за него и занапред.Ами за моя проблем какво да ви кажа-оказа се че единственото нещо,което може да ми помогне са антидепресантите и трябва да започна до ги пия възможно най-бързо.Много ми е мъчно че трябва да спра да го кърмя,но май няма друг начин.
маля за още един съвет-какво мляко да давам, сега му давам nan1 на нестле.
Виж целия пост
# 5
Много е важно при антидепресантите да се започне възможно най-скоро. Така че престани с угризенията и се погрижи за здравето си. Бебчето се нуждае от здрава мама!
Виж целия пост
# 6
Адаптираното мляко е най-добре да го обсъдиш с педиатъра на детето. Може да посочи конкретна марка по някакви причини, или да предпочете хипоалергенно мляко... поговорете, ако детенцето има някакви здравни проблеми, педиатърът ще се съобрази с тях и ще изпише нужното мляко. Сигурно е само, че млякото ще е от група 1 - за под 6 месеца Simple Smile

Лекувай се, бъди здрава и се радвай на бебето си Simple Smile
Виж целия пост
# 7
ПРисъединявам се към написанато от Бу


Само че, често педиатрите посочват някое АМ по субективни причини, или са на мнение, че всички са еднакви (такава беше моята, когато исках да сменя едно АМ с друго)
Виж целия пост
# 8
Разбира се, че кърменето е нещо важно и хубаво, но то е само една МАЛКА ЧАСТ от грижите, които полага мама за бебето! А за да можеш да се грижиш добре за него, най-важното е да си здрава и да си способна да се грижиш и за себе си! Помисли си само, че целият живот е пред вас и имаш още толкова много неща, които можеш да му дадеш!
Пожелавам ти бързо оздравяване и много, много слънчеви усмивки с мъничкото съкровище!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Момичета много ме зарадвахте и ви благодаря от все сърце!!!
Наистина целият живот е пред нас и трябва да направя всичко възможно да се оправя бързо,не можете да си представите колко се радвам,че поисках мнението ви!
Още веднъж ви благодаря:)
Виж целия пост
# 10
Не се отчайвай.Както другите мами вече са писали-дала си най-доброто на бебчето си през първите му месеци.Сега щом се налага да се лекуваш не обвинявай себе си за това че няма да можеш да кърмиш вече.Успех и бързо оздравяване ти пожелавам Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия