За малко да стане трагедия...

  • 2 625
  • 23
Ох, момичета, какво ни се случи преди малко... Връщаме се семейно от разходка, влизаме в апартамента, все още бяхме в коридора, когато звънна мобилния ми, започнах трескаво да го търся из чантата, помислих че се обажда някой за квартира (в момента търсим квартира под наем), мъжът ми и той се загледа нанякъде и в този момент чуваме как изревава малката - колелото на мъжа ми се стовари върху нея! тя остана заклещена между стената и колелото, един метален болт от колелото я удари точно между носа и окото! мястото веднага се поду, стана синьо, голям оток колкото голям лешник.... Изобщо страшна гледка... Аз добре че в такива ситуации не се паникьосвам, мисля трезво, хванах пари, чанта и бегом да хващаме такси да ходим в спешното.
Гледа я доктор УНГ, каза че сякаш няма счупено, но все пак й направихме снимка, за да сме спокойни. Слава богу няма счупено, но оток все още има, естествено.
Нещо напоследък не ни върви - от квартирата ни помолиха да се изнесем, сега това... не вярвам на разни магии, но вече и това ми мина през акъла....
Споделих, оплаках се...малко ми олекна...
Виж целия пост
# 1
Добре че всичко е наред с детенце!!!
Иначе и аз съм влезла в една черна серия, не е за разправяне Cry
Виж целия пост
# 2
Уф, добре, че е бил малкия дявол!
Мажи я с Хепароид Лечива, помага при синки и отоци.
Виж целия пост
# 3
Аааа, добре че не е станало по-лошо. Ще й мине бързо синьото.
Виж целия пост
# 4
Уф, добре, че е бил малкия дявол!
Мажи я с Хепароид Лечива, помага при синки и отоци.

Утре вместо на ясла ще ходим при джи-пито, ще видим тя какво ще каже... с какво да я мажа, какви капки да й капя, щото тези от хирургията нещо споменаха, щото сега къде да ходим в неделя. Иначе малката е добре, бързо се успокои, яде дори, весела е...
Виж целия пост
# 5
Ужас! Добре, че само със синина сте се разминали! Дано по-бързо да й мине на сладурката!
Виж целия пост
# 6
Ох гадно. Абе тая година не знам, ама нещо не върви наред. Когото и да чуя, все някакъв проблем има. Не знам и аз какво да си мисля. Само за пример - на 13ти февруари на баща ми (той е електротехник) му гръмна едно табло в ръцете, втора степен изгаряне по ръцете, стомаха и лицето, какво си преживя само той си знае. Беше ужасно, но сега е добре, по лицето няма нищом, кожата на ръката му е странно петниста, а на стомаха има едно петно, но му мина. После веднага след бала ми сестра мис е разболя и влезе в болница. Какви ли изследвания не и правиха, така и не разбраха какво и е. Болки в костите, обриви... Артрит ли не беше, ревматизъм ли не беше, бактериална инфекция ли не беше. Тъпкаха я с кортикостероиди (!!!) сега пие 100 хапчета на ден... По същото време дядо ми влезе в болница за камъни в бъбреците... В деня в който сестра ми излезе от болницата братовчед ми, който е на три години влезе с пневмония. По това време аз, майка ми и сестра ми бяхме хванали гадния грип дето уж го нямало... После тъкмо всички се оправиха и една приятелка на майка ми, с която работи и от която зависим финансово претърпя злополука. Племенника и да вземе от онези пистолети с топчетата и от 20 см в окото й да стреля. По лекари, по болници и тя сума време нямаше работа, нямахме съответно пари. И покрай бала ми се изръсихме подобаващо. Освен това аз имам други проблеми, който не знам и аз на какво се дължат и не искам да ходя на лекар... Абе ужас и безумие... Гадна година...
Виж целия пост
# 7
Леле миличките. Представям си как сте се изплашили. Добре, че не е станала по-голяма беля и малката е вече във вихъра си. Дано утре отока да е спаднал и да няма нужда от сериозно лечение. Нацелувай тази малката принцеса. Така растът децата за съжаление. Сърдечни поздрави и чакаме хубави новини.

Виж целия пост
# 8
Kissa , изтръпнах като прочетох. Добре, че е бил малкия дявол. Дано се оправи бързичко и без трайни белези Praynig
Виж целия пост
# 9
Много съжалявам, че се случват такива неприятности!
Всяко зло за добро, дано всичко си влезе в релсите.
Пожелавам Ви само положителни емоции от сега нататък! Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Олеле, добре че няма нищо счупено! Синката ще се разнесе след 2 седмици най-вероятно. Целувки за Вики, пък на вас късмет в намирането на нова квартира. Hug
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви, момичета, за топлите думи, насълзиха ми се очите...
Майка ми и близките ми дори не знаят за случилото се, не посмях да ги безпокоя, все пак е вечерно време, а и са много-много далече, няма как да дойдат да ни видят, няма да ги притеснявам. А имах нужда да си излея душата - та затова на вас, знам че и на вас не ви е лесно, всеки си има проблеми и болки, но тук във форума е така, пишем си, споделяме радост и болка и сякаш ти олеква. Благодаря!
Виж целия пост
# 12
Ох, добре, че се е разминало малкото човече  Praynig
Виж целия пост
# 13
Ох, добре, че се е разминало малкото човече  Praynig

На косъм беше от окото...просто не знам какво щеше да е....но гледката веднага след белата беше меко казано ужасяваща....
Сега човечето спи.... малката ми душичка....
Виж целия пост
# 14
Милото, добре, че се е разминало с малко. Нацункай го и успех с квартирата! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия