грип и бременост

  • 2 195
  • 6
здравеите на вси4ки баде6ти мами.Аз сам бремена с близнаци в 27 седм но ме хвана грип имам темп 37.5 и доктора каза 4е мойе само парацетамол да пия някои пил лие знае ли каква темп е опасна за бебоците
Виж целия пост
# 1
Здравей Simple Smile

Температурата ти не е висока, пък и ти си вече в напреднала бременност. Високата температура (над 38,5 градуса) е проблем на първия триместър. Не се тревожи излишно  Hug

Успех!
Виж целия пост
# 2
37,5 не е опасна температура, не се безпокой. Истина е, че трябва да се въздържаш от лекарства. По принцип парацетамола може да се пие през цялата бременност, но не бива да се прекалява. Пий повече течности за да може да се изчисти организма, яж лимони, киви, чай с мед и лимон, супички, бульони, по-силна храна и всичко ще мине.
Аз в момента съм с хрема, а съм 14 г.с. при мен е същото, нито капки за нос мога да слагам, нито за гърлото нещо, ужас.
Бързо оздравяване ти желая  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
много благодаря малко се бяь притеснила ама ве4е сам спокоина
Виж целия пост
# 4
здравейте бъдещи мами бременна съм във 23г,с и съм леко настинала болки в гърлото хрема и,т,н,.кажете ми има ли някаква опасност за бебчо.нямам температура ама много се притеснявам.чета само противоречиво мнение кажете ми вашето
Виж целия пост
# 5
и аз се включвам в клуба на болните- гърло, нос, отпадналост, нямам температура

Предписаха ми хомеопатични, аз не вярвам грам, но е цяло чудо, че за 1 ден гърлото ми се оправи, носа отпуши и сега се възстановявам с чай, лимон, добра храна
Виж целия пост
# 6
Аз боледувах доста тежко в 21 г.с. и даже ми изписаха антибиотик, който пих. Ако лекар ви прегледа, когато е по-тежко положението, може да се вземат и повече лекарства.

Пазете се много. При мен се появи инфекция, която доведе до спукване на единия околоплоден мехур.

Късмет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия