KAK SE PROMENI SEXSUALNIQ VI JIVOT

  • 2 878
  • 32
MOMICETA HAIDE DA SI POGOVORIM ZA SEXSUALNIQ JIVOT SLED BRAKA I RAJDANETO.PROMENI LI SE NESTO V SAPRUGA VI I VAV VAS SAMITE? Embarassed

Кирилица! Моля.

Виж целия пост
# 1
Семейство сме от 8 години и имаме дъщеря на 3 години. Досега нищо в сексуалния ни живот не се е променило към по-лошо. Даже напротив мога да кажа. Ти какво точно имаш предвид? И пиши на кирилица моля те!
Виж целия пост
# 2
Първо пиши на кирилица! Сексуалния живот се променя и от твоята нагласа за това. Обичат ли се двама души, няма как да не се желаят, имам дъщеря на близо 3год. и с мъжът ми сме от 6г. задно и за секунда не съм усетила, че не съм желана, така че сексуалния ни живот не се променил преди  и след раждането.
Виж целия пост
# 3
От една страна това е прекалено личен въпрос, от друга- не се надявай на особено обективни отговори. Тук 95% се обичат и желаят както в първия ден, а даже и по-силно.
Аз драстични промени не съм усетила.
Виж целия пост
# 4
Абе дали е чак като в първия ден не знам, но лично моето наблюдение е, че след раждането сексуалният ни живот се промени наистина в положителна посока. Не е имало момент на сривове в него, но след като се появи малката някак се успокоихме като че ли/5 години опитвахме да имаме дете преди това/.
Виж целия пост
# 5
Да изброяваме ли конкретни действия, пози, игри, играчки или да говорим общи приказки?
Виж целия пост
# 6
Промени се, вече не може по цяла нощ. Ама от секс не се оплаквам, оплаквам се от липса на сън.
Друго да питаш  newsm78
Виж целия пост
# 7
 След раждането на детето има по- малко възможности за сексуване, но от гледна точка на усещането- същото си е. Да не би да си поредната, дето се притеснява, че се е разширила?
Виж целия пост
# 8
Появата не детето ми не е било причина за някакви драстични промени в този план. Ако нещо в някой момент се е променяло, то със сигурност не е било заради детето.
Да не кажа, че като бременна ми бяха най хубавите в интимен план моменти, защото мъжа ми има някакво необяснимо за мен привличане  към бременни жени.  Crazy
Виж целия пост
# 9
Ако нещо се е променило това не го е довело детето просто по големите ангажименти и безсънните нощи.Секса иначе си е същи,но честотата не.
Виж целия пост
# 10
Еххх, как ви завиждам само... хич не ми е ясно как успявате все така често и пълноценно да го правите, както е било във времената, когато сте били гаджета?!

Аз след като се прибера от работа дори нямам време да хапна, извеждам детето да поиграе, после се прибираме, храним, къпем, приспиваме. Много трудно събирам сили за повече, явно трябва да напусна работа!
Виж целия пост
# 11
Когато има желание време и сили винаги се намират Wink
Виж целия пост
# 12
Когато има желание време и сили винаги се намират Wink

продължавам изречението, а когато го няма, извинения много.   Laughing
Виж целия пост
# 13
момичета не ме разбираите погрешно.моя сексуален живот съшто се промени в положителна насока,просто много мои приятелки се оплакват че слет раждането секса вече неим доставя съштото удоволствие а на мен мие любопитно зашто?
Виж целия пост
# 14
Промени се, да - стана още по-хубав от преди  Mr. Green И разбира се, е все така на често.

Въпрос на нагласа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия