НЛО......................

  • 1 542
  • 26
Една позната ми каза, че вчера са излъчили репортаж как деца са заснели снимка на извънземни над Благоевград. Не разбрах по коя телевизия, вие чулили сте нещо по въпроса или народа е превъртял.... newsm78
Виж целия пост
# 1
Е как не си гледала бе....?! Даже Бареката им взе интервю на извънземните
Виж целия пост
# 2
Току що прочетох за некви облаци в една откачена тема в подфорум Хоби.
Виж целия пост
# 3
Ако научите нещо дайте инфо. Искам да гледам  animal085
Виж целия пост
# 4
Ааа, това сигурно е извънземното от Аспарухово, нещо се беше изгубило в последно време.
Виж целия пост
# 5
Къде мога да видя запис в Нетера вече няма БТВ?
Виж целия пост
# 6
Току що прочетох за некви облаци в една откачена тема в подфорум Хоби.

Облаците имаха формата на ръце, които сякаш "държат" светлината. Много красиво и любопитно изглеждаше. Не мога да намеря снимка в нета да покажа, обаче  Peace
Виж целия пост
# 7
A  да не си гледала репортаж по Скат бре?То в тая телевизия само извънземни работят.И правят репортажи за себеподобни с цел да завладеят Земята Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Мисля, че беше по БНТ репортажът.
Виж целия пост
# 9
Току що прочетох за некви облаци в една откачена тема в подфорум Хоби.

Облаците имаха формата на ръце, които сякаш "държат" светлината. Много красиво и любопитно изглеждаше. Не мога да намеря снимка в нета да покажа, обаче  Peace
Репортажа беше наистина по БТВ ,някакво дете и родителите май го снималис телефоните си newsm78.Сигурна съм,че съм виждала тази снимка и друг път.
Виж целия пост
# 10
ето ви линка с клипчето ама нещо не ми се вярва http://www.vbox7.com/play:df6fffc7
Виж целия пост
# 11
Ако беше вярно, щеше да го дават и тук.
Виж целия пост
# 12
хм интересно  Thinking
Виж целия пост
# 13
http://greetingsfromnebraska.blogspot.com/2008/05/hands-in-sky.html
Ето я снимката.
Виж целия пост
# 14
Абсолютни глупости! Тази снимка се върти в нета от доста време, дори незнам дали е правена в България (но ако съдя по жиците и диреците, някъде в нашия регион ще е, такова нещо в развитите страни няма).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия