"It's all the same fucking day, man”

  • 2 214
  • 46
Едно време като малък, си мислех, че Джанис просто грачи красиво звучащи безсмислици, под действието на дрогата... аз самият бях през повечето време твърде пиян за да се замисля. Но напоследък все повече придобивам параноичното усещане, че един и същ ден се повтаря отново и отново и отново... Сряда, петък, вторник, седемнайсти, двайсет и четвърти, октомври, юли, всичко е едно и също! Пускам малки котвички за ориентир в живота – понеделник ръце, вторник гръб, петък риба на скара, събота секс, раждането на този, погребението на онзи, фиш за заплата на пети...помагат ми и датите на документите, които подписвам, но въпреки всичко съм объркан...

Вие имате ли чувство, че живеете един и същ ден...коя дата е днес, по дяволите?!
Виж целия пост
# 1
И при мен е нещо такова. "Времето тече само в природата, а в човека си стои тъгата".
Виж целия пост
# 2
Тва е  баце от меда и орехите!
Виж целия пост
# 3
 Confused
The same F day...the same old sh*t...
One life begins and ends
...you still don`t know what the F is going on...

Става лошо когато параноичното усещане премине в осъзнаване,и най-после в примиряване.

Бъркам ли,или таз творба в подписът Ви идва от РелефАт.Не можах да подмина    Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Имам, да...ужасно шибано еднакво е всеки ден....  Tired
Виж целия пост
# 5
въпреки всичко съм объркан...

Вие имате ли чувство, че живеете един и същ ден...коя дата е днес, по дяволите?!

Нормално е да си объркан, но за какво сме ние от
форума за взаимопомощ. Днес е 22 октомври 2008.

Не. По първия въпрос.
Виж целия пост
# 6
Не. Нямам усещането че живея в един и същи ден.
Виж целия пост
# 7
Дните ми са напрегнати и доста еднообразни ,като на повечето хора. Обаче, често намирам време да изляза в края на градината, от където се виждат гората и долът с тополите и върбалака. Обикновенно след залез слъце,когато още не е тъмно, а владее някакъв сумрак, спокойствие и тишина.Вдишвам дълбоко хладния есенен въздух с леки горчивинки от дим. И умората се оттича и в ума ми бавно се промъква еретичната мисъл, че всъщност съм щастлива.Това ми стига!Не ме интересува кой ден е ,коя дата.Просто чувствам, че съм жива!
Виж целия пост
# 8


Вие имате ли чувство, че живеете един и същ ден...коя дата е днес, по дяволите?!


Ами кво чувство да имат мамите бе, пич - по цял ден памперси, сополки, семки в парка....?!
Виж целия пост
# 9


Вие имате ли чувство, че живеете един и същ ден...коя дата е днес, по дяволите?!


Ами кво чувство да имат мамите бе, пич - по цял ден памперси, сополки, семки в парка....?!
Винаги може да те изненада консистенцията.

Нямам такова чувство. Макар, че и датата научих преди малко.
Виж целия пост
# 10
Може и да е fucking, но въобще не е  same.
Виж целия пост
# 11
При мене пък има 2 дни. Един през седмицата и понякога втори в неделя.
Виж целия пост
# 12
По - скоро трябва да знам дали се будя в същият град в който съм си легнал и в същото легло.
Датата не ме интересува.
Виж целия пост
# 13
Има един такъв филм. Не помня как се казва. Ама е много тъп.
Виж целия пост
# 14
Ами то от теб зависи, дете мое.  Laughing
Щом може да си направиш живота незабравим и стойностен покрай памперсите, сополките и семките, ще можеш и покрай всякакво. Амин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия