Кой готви по-добре - вие или свекървата или майка ви?

  • 8 822
  • 177

Анкета

Кой готви по-добре - вие или свекървата или майка ви?

Опции:

как бихте отговорили на този въпрос?
а мъжът ви?
и сърдите ли се когато мъжът ви, ви сравнява с майка си?
Виж целия пост
# 1
Аз готвя по добре и от свекървата и от майка си. Говоря спрямо вкуса на мъжа си. Той харесва моите манджи повече, казвал го е , че и на майка си го е казвал.
Вече 16 години ми ги яде с удоволствие, че и корем взе да пуска. Като го взех беше един мършав , няма да е било от много ядене на манджите на мама.  Laughing
Моята майка също харесва моето готвене повече от своето. Свекървата е приготвяла няколко мои рецепти, които е харесала от мен. Аз от нея съм научила също 2- 3 селски рецепти.
Виж целия пост
# 2
Отговарям веднага - майка ми готви невероятно и според мен, и според екссъпруга и според детето. Тя обаче не може да прави сладкиши, което се удава много добре на свекърва ми. Аз се справям ама много го мразя това готвенето, признавам си. Tired
Мъжът ми не ме е сравнявал с майка си, а и да беше едва ли щях да се обидя, аз си знам колко мога.
Виж целия пост
# 3
А моя си харесва най много неговите си манджи. Ама наистина умее да готви Simple Smile Пък и да си призная не обичам много да готвя.
Виж целия пост
# 4
мъжа ми!!! Той готви най-добре от всички. Hug
Виж целия пост
# 5
Не ме влече и не готвя, само, когато се налага наистина, до сега никой не е умрял, всичко се изяжда, значи става горе долу. Не ме е сравнявал никога с майка си, той готви много по-добре и от нея, и от майка ми, хоби му е. Иначе те и двете готвят добре.
Виж целия пост
# 6
Не знам как готви свекърва ми, не съм яла гозбите и  Simple Smile. Майка ми готви добре.
Моите и двамата са уж непретенциозни, а пък 100 неща не обичат.
Освен спагети, пица и още 2-3 яденета май нямаме много общи храни които да харесваме.
Абсолютно ми е невъзможно да правя отделни неща за тримата, а и не ми е хоби готвенето.
Тъй, че кой каквото намери, и да са недоволни - не се оплакват.
Аз лично нямам претенции за голям кулинар, получават ми се нещата, но рядко ме спохожда музата  Laughing.

И честно, просто не ме интересува кой как готви, който не му харесва - има алтернатива - мама, ресторанти ...
Виж целия пост
# 7
Готвя много добре, когато пожелая Mr. Green Майка ми е по-добра от мен, но нейните ястия не са ми по вкуса.
Виж целия пост
# 8
Кой готви по-добре - вие или свекървата или майка ви?Как бихте отговорили на този въпрос?
а мъжът ви?
и сърдите ли се когато мъжът ви, ви сравнява с майка си?
Thinking Казано честно, не мога да отговоря на въпроса. Майка ми работеше дълги години като помощник-готвач, но аз не харесвам нейните гозби - много мазно готви, но пък съпругът ми ги обожава (друг е въпросът, че се случва веднъж-два пъти годишно да се храним у тях, и то все по някакъв повод). Свекърва ми не се слави като кулинар. Колкото до сърденето, за какво точно да се сърдя, че не разбрах  newsm78. Готвенето не ми е стихия, и нямам претенции да съм майстор-кулинар. Мъжът ми не ме сравнява с майка си, нито с моята. Дори и да го правеше, не би било проблем за мен. И двамата сме на позиция, че след като храната е приготвена от друг, кусури не се търсят. За съжаление, на него много по-често му се случва, отколкото на мен  Tired.
Виж целия пост
# 9
Aз. Нямах търпение да се изнеса от вкъщи, за да се отърва от гадното готвене на майка ми. И съм и го казвала, да не си помислите, че така зад гърбът и. Свекърва ми също готви не  по моя вкус-мазно с много запръжка и никакви подправки, различни от традиционните.
Мъжът ми никога не ме е сравнявал с майка си, просто нямаме нищо за което би го направил. Ако под този въпрос разбираш сравняване на готварските ни способности, мога да кажа, че предпочита моето готвене, все пак се съобразявам и с него, когато готвя.
Виж целия пост
# 10
Моята свекърва хич я няма в готвенето.Аз съм по-добра от нея. Може и нескромно да звучи, но е така. А отнтосно майка ми, тя е много добра в готвенето, но има неща които не прави- торти и сладкиши. Там аз съм майстора. Учила съм се от баба ми да точа и да меся, а баба е със златни ръце. Мъжът ми рядко го казва, но все пак го отбелязва, например че майка му една баница не може да направи като хората.
Виж целия пост
# 11
Аз готвя най - добре  Grinning
Тати ме е научил !
Виж целия пост
# 12
Никога не са се състезавали в една дисциплина.
И двете готвят това, което могат, добре.
Виж целия пост
# 13
Майка ми беше изключителна кулинарка!
И свекърва ми готви добре,но по-традиционни неща.Обаче са вкусни.
А кулинарията е моята страст...
Кой готви най-добре според вас?!  newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз готвя по добре и от двете Mr. Green И моят мъж никога не ме е сравнявал с майка си Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия