Въпрос към майките ваксинирали с Превенар

  • 1 531
  • 7
Тъй-като чета за ваксината Превенар или по-точно как се понася от по-големите дечица, се интересувам, ако някой е поставял  на детенце над три години ваксината, имаше ли някакви странични ефекти и изобщо как се отрази на детенцето поставянето на ваксината?
Виж целия пост
# 1
На 2 годинки сме я слагали, не е имал никакви проблеми  Peace
Виж целия пост
# 2
Блонди, благодаря. Няма ли други майки ваксинирали децата си с Превенар?
Виж целия пост
# 3
И мен ме интересува ваксината Превенар. Ваксинирам дъщеря си (на 4 навършени месеца) с Пентаксим. Четох, че Пентаксим и Превенар съдържат различни менингит-причиняващи вируси. Въпросът ми е - в този случай трябва ли да поставя и Превенар? Съвместима ли е и препоръчителна ли е с Пентаксима?
Виж целия пост
# 4
И мен ме интересува ваксината Превенар. Ваксинирам дъщеря си (на 4 навършени месеца) с Пентаксим. Четох, че Пентаксим и Превенар съдържат различни менингит-причиняващи вируси. Въпросът ми е - в този случай трябва ли да поставя и Превенар? Съвместима ли е и препоръчителна ли е с Пентаксима?
И мен това ме интересува,може ли да се прилага с Пентаксим?
Виж целия пост
# 5
Ние сме слагали и Пентаксим и Превенар. Това са две различни ваксини - става въпрос за различни вируси. С Превенара малко закъсняхме и я сложихме на 1 година, тогава се правят две дози. Странични ефекти не сме имали.
Виж целия пост
# 6
Аз сложих Превенар на сина ми (2,6г.) преди 2 месеца. Няма проблеми. Доволна съм
Виж целия пост
# 7
Kaigi & vessence, благодаря ви за отговорите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия