Аспирин и кърмене

  • 8 549
  • 6
След тридневен прием на аспирин колко време след изпиване на последното хапче може да се възобнови кърменето?
Виж целия пост
# 1
аз не съм чувала аспирина да е вреден. всъщност от време на време вземам заради разни болежки, но нека знаещите да кажа.
Виж целия пост
# 2
Това е от листовката на аспирина - БРЕМЕННОСТ И КЪРМЕНЕ - Не се препоръчва употребата на препарата от бременни жени, както и от жени в кърмачески период.
Аз знам че аспирин не се дава на бременни и деца и не съм пила дори и по време на кърмене.
Виж целия пост
# 3
предполагам, че няколко часа или половин ден е достатъчно.
Да, аспирин не се препоръчва при бременност и кърмене - могат да се пият нурофени, панадоли и всичко онова, което може да се дава и на бебето
Виж целия пост
# 4
След тридневен прием на аспирин колко време след изпиване на последното хапче може да се възобнови кърменето?

Според е добре да мине поне 1 ден - да се изчисти организма... И аз знам че е противопокачен аспирина по време на кърмене... При главобол или температура пия Парацетамол.
Виж целия пост
# 5
не мога да ти дам съвет.Аз по време на кърмене не приемам никакви лекарства-дори билкови и хомеопатични NaughtyЗнам че по време на бременност могат да причинят силни контракции и загуба на плода,но при кърмене незнам за какво е вредно.Все пак попитай някой фармацевт или лекар.
Виж целия пост
# 6
колко е дозата? по една таблетка дневно или повече. ако дозата е висока трябва да се изчака 24 часа.
ето ти и инфо:
http://toxnet.nlm.nih.gov/cgi-bin/sis/search/f?./temp/~0t7441:1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия