има ли вероятност бебето да се роди по-късно тоест на 10 месец

  • 1 551
  • 28
има ли вероятност бебето да се роди по-късно тоест на 10 месец
Виж целия пост
# 1
мисля, че няма такава вероятност  Thinking. до колкото ми е известно, когато жената започне да преносва плода се дават максимум седмица - до 10 дни и след това се предизвиква раждането. така съм чувала  Thinking
Виж целия пост
# 2
Ами в десети месец влизаш първия ден след термина - т.е. може да се роди по-късно  Laughing Има много жени които преносват с по няколко дни, седмица и раждат в десетия месец  Wink
Виж целия пост
# 3
Според мен по-голяма е вероятноста да са ти объркали термина WinkЕдва ли могат да кажат със сигурност точно кога е станало бебето Thinking
Виж целия пост
# 4
определено ще е объркан термин-а не раждане в 10ия месец Laughing
Виж целия пост
# 5
Кокопати го интересува само да си пробута рекламката, не и вашите отговори.
Виж целия пост
# 6
Кокопати го интересува само да си пробута рекламката, не и вашите отговори.

аслЪ  Wink
Виж целия пост
# 7
Възможно е при грешен термин!
Виж целия пост
# 8
Ами в десети месец влизаш първия ден след термина - т.е. може да се роди по-късно  Laughing Има много жени които преносват с по няколко дни, седмица и раждат в десетия месец  Wink
Peace

 newsm10
Виж целия пост
# 9
Аз родих каката  10 дни след термина и то ми предизвикаха раждането. Ако не бяха...езнам колко още щях да я нося  Joy
Виж целия пост
# 10
така е има много преносили мами...аз също...едвна приятерка преноси почти 3 седмици.....

всъщност най-рядко се раждат на термина децата....или преди или слд е по-честото...
Виж целия пост
# 11
вероятно е сбъркан термин
Виж целия пост
# 12
На мен първият път ми предизвикаха раждането на 7-я ден от закъснението
Виж целия пост
# 13
Ако го преносиш е възможно да се роди в 10-ти месец. Peace
Виж целия пост
# 14
вероятно е сбъркан термин

Съвсем не е задължително.
Моя си беше преносен точно с 2 дни.
Знам кога е правен точно. Освен това наличието на зелени води е красноречиво.
За това и като тръгне пренасянето оставят нещата до седмица и после приемат в болница за да определят дали наистина е сбъркан термина, как са околоплодните води и т.н.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия