Air France - има ли ограничение в размера на бебешката количка?

  • 669
  • 4
Здравейте мами  Hug,
искам да попитам тези, които имат опит при полетите с Air France дали има някакво ограничение относно размерите на превозваната бебешка количка? Предстои ни пътуване с тях и за първи път ще носим бебешка количка с нас. В сайта им намерих някакакви размери, на които трябва да отговаря количката в сгънато състояние, но ме интересува дали ще е проблем ако сгънатата количка е по-голяма.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Споки, бе, лежерни са, няма проблем.
Пътували сме поне десет пъти с количка.
Два пъти количката ни пристигна не с нас,
а с друг самолет, ама защото все се качваме
в последния момент и не бе сигурно, че ще
летим. Няма проблеми иначе. Давали са ни
дори и шише от 1.5 л да вкарваме. Ок са, не
се притеснявай. Любезни са, за децата има и
играчки. Количката се предава на отделен
багаж обаче, опакована в найлон. Найлонът
се получава на летището. Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 2
Размерите, за които говориш са валидни, ако количката се качва в кабината.
Иначе, няма ограничения. Слагат ти едно етикетче и преди да се качите в самолета, ти я вземат и при пристигане - ти я носят още щом излезеш от самолета (тя не отива в багаж, ако бебчо е малък).
Виж целия пост
# 3
искам да ти кажа, че ме беше много яд, че се съобразих с въпросните писмени изисквания и взех мини-количката на сина ми, която той мрази. аз бях единствената. останалите си бяха с нормалните колички (имам предвид все пак до среден размер някакъв). даваш да й сложат етикетчето и с нея отивате до самолета. до вратата я сгъваш, оставяш - те ще ти кажат къде и като кацнете пак там ще си я намериш. в повечето случаи може малко да почакаш, но в самия ръква до вратата на самолета я докарват с камиончето за багаж. така че и по-големичка да е, можеш да си я имаш до и от вратата на самолета  Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря много на отзовалите се    newsm51
тя нашата не е много голяма като се сгъне, но не влиза в техните изисквания и обмислях дали да не взема от една позната мама за  седмица назаем тяхната лятна количка, която  дори няма различни положения за гръбчето. А не мисля, че ще е удобна на малкия по цял ден да го разхождаме в нея. Така, че ще тръгваме с нашата.  newsm62
Лека вечер и още веднъж   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия