Към вече родилите мами

  • 3 463
  • 86
Искам да попитам преди да родите ден,два......седмица,имаше ли някаква промяна( да не рита много бебето,да губите апетит,да ви се засилва бялото течението) или нещо друго.
Виж целия пост
# 1
При мен промяната, ако мога така да го нарека, беше, че самата аз усещах главичката на бебето съвсем ниско долу и много силно ме притискаше, почти до болка. И въпреки че и двама гинеколози ме гледаха /включително на триизмерен видеозон/, не предполагаха, че толкова скоро ще родя. Родих 17 дни преди термина. 
Виж целия пост
# 2
Освен т.н. подготвителни контракции и мерака за "гнездене"  Mr. Green (разбирай манията за чистене и подреждане на бебешките неща) не помня и двата пъти да съм усещала нещо по-различно. Каката я родих на термин, а малката две седмици по-рано.
Виж целия пост
# 3
Не чувствах някаква особена промяна, но вече ми тежеше ужасно и нямах търпение да родя. 10 дни преди термина ми падна тапата и 2 дни след това ме приеха за раждане  Peace
Виж целия пост
# 4
Не, даже подготвителни контракции нямах.
Виж целия пост
# 5
Не, не съм усещала никаква съществена промяна. И двата пъти.
Виж целия пост
# 6
Не нищо освен стягането много на корема
Виж целия пост
# 7
Нямах никакви промени,освен че имах някакво тъпо пристягане на корема.
Виж целия пост
# 8
И при мен нямаше някаква особена промяна.В последния месец бебчо риташе по-малко,но това е в реда на нещата  Peace
Виж целия пост
# 9
Не, даже подготвителни контракции нямах.

При мен беше същото.
Виж целия пост
# 10
Никаква промяна нямах, единствено притеснението от предстоящата операция и вълнението от срeщата с бебчетата  Peace.
Виж целия пост
# 11
Два дни преди термина лекарката ме прегледа на магарето и на термина ми падна тапата - през нощта имах леки контракции и розово течение. На сутринта спря и след това пак все едно че не бях бременна - грам контракции. Бебето го усещах от време на време, нищо необичайно. На втория ден след термина ми предизвикаха раждането.
Виж целия пост
# 12
Не, даже подготвителни контракции нямах.
Виж целия пост
# 13
Нищо , което да езаслужавало  особенно внимание. Но вече много ми тежеше, преносих и нямах търпение да се отърва.
Виж целия пост
# 14
На мен 4 дни преди да родя ми се спука тапата Rolling EyesА и последните 10 дни имах лъжливи контракции  WhistlingИ ми беше тежко,ама мнооого тежко Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия