ДОБЪР ЛЕКАР за секцио в София?

  • 4 131
  • 14
Бихте ли ми препоръчали свестен лекар за планово секцио в София-може и в частните болници, че моя нещо здраво ме изнерви и мисля да го сменя, а нямам никакво време.Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
по този въпрос ще срещнеш доста противоречиви мнения - за едни един е добър - за други влиза в черния списък - хубаво е каквото и име да ти дадат да направиш поне една консултация с въпросния лекар преди да решиш дали ще раждаш при него - все пак да добиеш представа за човека и лекаря "Х". аз лично съм безкрайно доволна и благодарна на др. Иван Диков от Токуда.
Виж целия пост
# 2
и  аз съм безкрайно доволна от доктор иван диков.само ,че аз раждах със секцио при него още в майчин дом.отличен специалист и  ГОЛЯМ ЧОВЕК!!!!
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много! А случайно да имате телефон на този доктор или поне идея как да го намеря?
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много! А случайно да имате телефон на този доктор или поне идея как да го намеря?

02 / 403 42 42 - всяка сряда след 15ч.  - това е телефона е кабинета - мисля, че оттам биха ти дали и негов мобилен, но не гарантирам - успех

п.с - и да се похвалиш скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Д-р Красимира Жекова - завеждащ родилното отделение в Окръжна болница-София.
Виж целия пост
# 6
Цял живот ще бъда благодарна на д-р Иво Тодоров за съществуването на двете си прекрасни деца. Той има частна клиника, но ражданията си приема в Света София (бивша Тина Киркова). Много е ангажиран, дано да не ти е нужен лекар наистина съвсем скоро. Ако те интересува, пиши на лични.
Виж целия пост
# 7
с две ръце за д-р Иван Диков, болница Токуда Peace Peace
Когато споделих с моята гинеколожка желанието си за секцио, тя ме прати при него. Много съм и благодарна. Просто за миг не съжалявам, че избрах д-р Диков и Токуда, да се повяви на бял свят моето мишле Peace
Виж целия пост
# 8
Не ме е оперирал ,но съм чувала легенди за секциото на Д-р Дяволов от МД!Ако не беше такава мизерия и бяха по регламентирани отношенията там ,аз със сигурност щях да се възползвам от неговите услуги Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Аз ти препоръчвам д-р Бойко Димитров от Токуда.
Невероятен е,добър специалист и много свестен човек.
Не съм имала никакъв пробел с направеното от него секцио
Успех
Виж целия пост
# 10
Аз ти препоръчвам д-р Бойко Димитров от Токуда.
Невероятен е,добър специалист и много свестен човек.
Не съм имала никакъв пробел с направеното от него секцио
Успех

Аха, акто алтернатива на Диков бих посочила дир Димитров. Много готин човек и страхотен професионалист Peace Аз много се чудех тогава Д-р Диков или д-р Димитров, но реших Диков
Виж целия пост
# 11
Тук май темата се заформи като похвално слово за д-р Диков Laughing

И аз давам един глас, но пък съм раждала естествено и не съжалявам ни за миг, че бях в неговите ръце

Успех
Виж целия пост
# 12
Много съм доволна от д-р Божидар Ташков, работи в Тина Киркова!Невероятен човек и лекар!
Виж целия пост
# 13
Доктор Дяволов.
Нямам никакви оплаквания от секциото.
Виж целия пост
# 14
zdr az moga da kaja,samo moq opit :men me operira dr.Grigorova   ot Tina Kirkova,bezkraino sym i blagodarna  Hug  bouquet  bouquet  bouquet  :bouquet  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия