Какви чанти са модерни сега?Малки или големи?

  • 8 465
  • 80
   Май модерни са големите чанти,но много харесвам и съвсем малките...затова си купих и от двете-една голяма и една малка и то от един магазин Simple Smile.Пращам снимки.Харесват ли ви?И какво е вашето мнение за големината на чантите този сезон?
Виж целия пост
# 1
 newsm78
не виждам снимки...
Виж целия пост
# 2
Ъъъ, къде ги прати тия снимки само не разбрах...
По темата - не знам кое е модерно, но аз малки чанти не мога да нося. Последната ми побира една водка и четири бири плюс останалите боклуци вътре. Удобно и най-вече практично. Wink
Виж целия пост
# 3
не знам как да кача снимките от екрана на компа тук.Помогнете!
Виж целия пост
# 4
Влизаш примерно в http://prikachi.com/, ъплоудваш каквото имаш да ъплоудваш като снимки и после даваш линка към тях тук в темата.
Виж целия пост
# 5
Мария Лу, не надничай!
КАжи,че големите чанти са актуални, покажи някоя от последните ти!
Виж целия пост
# 6
Не знам кои са модерни и не ме интересува.
Аз нося големи, защото повече ми харесват и са ми по-удобни.
Като казвам големи, имам предвид да събират поне един хляб. Laughing
Виж целия пост
# 7
която ми хареса - тя е на мода  Laughing
Виж целия пост
# 8
която ми хареса - тя е на мода  Laughing
newsm10
Виж целия пост
# 9
Аз имам всякакви - малки, големи, средни, но най-много си нося по-големичките, защото са ми много по-удобни, особено за през деня, когато трябва да имам в себе си всевъзможни неща. Малките чанти си ги нося по-скоро вечер, но и тогава ми е малко трудно да си побера всички ключове, портмонета, кърпички, телефони и т.н. и т.н. И аз изцяло съм на принципа, че която ми харесва тя е на мода Peace
Виж целия пост
# 10
Големите чанти при мен са на мода винаги. Peace
Виж целия пост
# 11
Досега винаги съм носила големи чанти - по-практични, по-удобни, по-фешън са ми били  Mr. Green Тамън им мина модата ма мини-чантите и аз хоп - 2 броя си взех  Joy Все да съм наопаки!
Виж целия пост
# 12
Все ми е тая кои чанти са модерни. Имам и малки и големи. Комбинирам ги според облеклото и случая. Не на всички дрехи отиват големи чанти. Или пък малки.
Виж целия пост
# 13
Големите са на мода, поне по това, което виждам по магазините.
Аз лично обожавам малки и си купувам такива, като моделите са ми в зависимост от случая, за който са предназначени.
Виж целия пост
# 14
Големите чанти при мен са на мода винаги. Peace

И при мен  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия