21 г.с. и леки болки

  • 526
  • 8
здравей те!бременна съм в 21 г.с.,но от 4 дни усещам лека болка ниско долу,подобна на менструалната.това се случва обикновенно вечер,а когато се събудя сутрин я няма и вечерта пак така.
нормално ли е?а в същото време усещам и бебо,но доста по-горе
Виж целия пост
# 1
А ходила ли си на преглед? Аз бих отишла.
Виж целия пост
# 2
Отивай на доктор колкото се може по скоро,не че искам да те плаша мен ме наболяваше така няколко дни и не отидох на доктор и после корема ми стана на топка и получих контракции в 20гс.Надупчиха ми дупето с инжекции и лежах на системи.Не се натоварвай почивай си повече.
Виж целия пост
# 3
Вероятно бебето си върти главичката ниско долу и ти създава дискомфорт.Но най-важното е да отидеш на лекар, за да знаеш точно от какво е.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви много,но моята док. е в отпуска и незнам какво да правя,иначе бих отишла веднага
Виж целия пост
# 5
Щом го определяш като болка,а не просто някакъв дискомфорт и моят съвет е да се консултираш с лекар. Твоята е в отпуск,потърси друг. Дано всичко е наред   bouquet
Виж целия пост
# 6
Отивай на доктор колкото се може по скоро...
С тази част на постинга ти съм съгласна, но не е редно да я плашиш с инжекции, болници и системи. В крайна сметка е по-добре да вземе мерки отколкото да стане някоя беля. Всъщност инжекциите и системите далеч не са толкова страшни Wink.

По темата: отивай на лекар нищо, че твоята е в отпуск, все ще се намери кой да те прегледа. Успех.
Виж целия пост
# 7
Нямате ли договорка да му се обаждаш по телефона?
Наистина е добре да се консултираш, има частни кабинети, където могат да те прегледат!
Може би не е нищо сериозно, вероятно бебчето вече започва да тежи повече и вечер вече се уморяваш, но си е най-добре да си те види специалист!
Лека бременност и здраво и красиво бебче на финала!   bouquet
Виж целия пост
# 8
благодаря ви много,но моята док. е в отпуска и незнам какво да правя,иначе бих отишла веднага
Иди в болницата, където ще раждаш. Няма да те върнат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия