Моля просто за мнения?

  • 804
  • 3
Имам следния проблем - вчера ми дойде мес.цикъл, но не е както обикновено алено червен, а е тъмно кафяв и има някакви като съсиреци. От днес вече започва да се оправя цвета, по-точно да е червен, но малко се притесних защо е така. На всичкото отгоре миналия път ми сойде на 02.10, а вчера беше 22.10 - времето ми се вижда много кратко. Знам, че ще ми кажете да отида на лекар - звъннах на моя, но той е в чужбина и ще се върне в понеделник. Пък и каза, че по принцип е по-добре, ако няма др.оплаквания прегледа да не е по време на цикъл.
Просто искам да споделите мнения, ако сте имали подобен проблем.
Предварително Ви благодаря и лек ден.
Виж целия пост
# 1
Между другото темата няма нищо общо с тази на Петя, а е обсолютно сериозна.
Виж целия пост
# 2
Може да си с дисменорея,но както ти е казал лекаря ти изчакай и отиди на преглед,най добре е 4-5 дена след цикъла да отидеш на преглед Peace
Виж целия пост
# 3
и аз имам същия проблем, от години. Но при мен всеки цикъл е придружен с кошмарни болки, които не минават по никакъв начин, освен ако не ми се направи някакъв коктейл от лекарства под формата на инжекция. преди години ходих на лекар и ми казаха, че съм с дисменорея, която се дължи на безкрайно тесни канали. съветът ми е отиди на лекар и виж какво ще кажат. успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия