Навивате ли се много когато искате нещо ?

  • 2 603
  • 74
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Simple Smile
И така да се навиете до припадък просто ...
Става ли още по - искано това нещо / някой , ако евентуално се забави получаването му ?
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?

Питам защото аз откачам просто , ако реша че искам нещо !
Лошото е обикновено успявам да го получа ... и след последният случай , когато получих това , което исках нещата станаха доста сериозни  Simple Smile , но да ни ви занимавам със себе си ...

Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?
Виж целия пост
# 1
Много бързо се навивам Whistling и си се радвам на придобивките после  Flutter
Точно днес се навих за нова пералня  ooooh! що ли ми трябваше Joy
Виж целия пост
# 2
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Smile-  Да, много често
И така да се навиете до припадък просто ...- Аха
Става ли още по - искано това нещо / някой , ако евентуално се забави получаването му ?-  Зависи от нещото, понякога да, понякога- не
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?-  Обикновено вече не ми е интересно

... аз откачам просто , ако реша че искам нещо !-  Аз също

Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?-  Да

 Точки, резултати, анализи? Има ли? Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!
Виж целия пост
# 4
Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?
Дааа... От опит, като започнем от това, че когато бях едва шести клас, си пожелах трима сина, по-големи от мен да станат и много да се гордея с тях. Е, факт! Joy

Сега за другите въпроси: много съм лоша в това отношение, като повечето жени предполагам. Като поискам нещо днес, трябва вече да съм го получила още вчера едва ли не. Чакането до получаването ме побърква. И после,  Confused за доста неща си казвам: Що ли ми трябваше!? ooooh! Било то за предмет или каквото и да е друго. После толкова "желаното" нещо бива захвърлено и забравено на мига, в който съм решила, че просто не го искам вече. Не е хубаво такова отношение към желаните неща, ама... Blush Blush

Я направи анкета, ще се радваш на 100% да на някои от въпросите Joy
Виж целия пост
# 5
Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?


Да много съм лоша в това отношение, като повечето жени предполагам. Като поискам нещо днес, трябва вече да съм го получила още вчера едва ли не. Чакането до получаването ме побърква. И после, съм много щастлива
Виж целия пост
# 6
Да,случвало ми се е да искам нещо много.Ако обаче точно в момента не мога да го имам сядам в къщи започвам да мисля и питам останалите дали си заслужава определена покупка.Зодия везни кво да се прави.
Виж целия пост
# 7
Балу , аз не искам само отговори с да   Simple Smile Ще ми се и да понапишем това онова ...

Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

И аз съм Скорпион !  Grinning
Написаното по - долу е 100 % вярно и за мен !

И не става въпрос само за покупки  Wink
Виж целия пост
# 8
Мда. И почвам да се тръшкам.  Joy
Виж целия пост
# 9
Балу , аз не искам само отговори с да   Simple Smile Ще ми се и да понапишем това онова ...
.................
И не става въпрос само за покупки  Wink
Естествено, че не искаш, но за някои въпроси е неизбежно всички отговори да са "да". Все пак женски форум е това Wink

Аз нямах предвид само покупки в отговора си Sunglasses
Виж целия пост
# 10
За покупки рядко се навивам.

Цитат
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?

Винаги се радвам, не е важна само победата, оценявам това което съм получила. Важното е да не е станало прекалено късно.
Виж целия пост
# 11
Естествено, че не искаш, но за някои въпроси е неизбежно всички отговори да са "да". Все пак женски форум е това


Така е ...
Поне ще се успокоя , че не само аз съм така  Laughing
Виж целия пост
# 12
Поискам ли нещо, вече го имам!
Зодия, но и асцендент.
Виж целия пост
# 13
понякога да , а после се отвивам  ,
или ми е минал мерака вече , когато се сдобия с него - изживяла си радостта от имането предварително
Виж целия пост
# 14
Случва ли ви се да кажете - Искам ..

Мда. И почвам да се тръшкам.  Joy

И аз така правя, нема не искам..  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия