Как да почистя диван на место ?

  • 3 083
  • 11
Приемам съвети как да постъпя с диван с дамаска ,който "силно пострада "при ремонт ,в смисъл пълен е с прах и доста замърсен ,опитах с прахосмукачка почти не става ,мислех да го мина с препарат на место но не знам дали ще има ефект ?
А за сега не можем да мислим за нов  newsm78
Виж целия пост
# 1
Викни фирма за почистване и пране..Те имат специални машини, които перат и подсушават мека мебел.
Другия вариант е ако имаш познати с Рейнбоу /то май и по фирмите ги имат /.
 Peace
Виж целия пост
# 2
Викни фирма за почистване и пране..Те имат специални машини, които перат и подсушават мека мебел.
Другия вариант е ако имаш познати с Рейнбоу /то май и по фирмите ги имат /.
 Peace
PeaceНямаш друг избор
В по- дългосрочен план- купи си перяща прахосмукачка .Моята е зелмер Струва около 350 лв Много съм доволна ( Естествено има и други марки)
Виж целия пост
# 3
Приемам съвети как да постъпя с диван с дамаска ,който "силно пострада "при ремонт ,в смисъл пълен е с прах и доста замърсен ,опитах с прахосмукачка почти не става ,мислех да го мина с препарат на место но не знам дали ще има ефект ?
А за сега не можем да мислим за нов  newsm78

За праха мога да ти предложа следното- слагаш мокър чаршаф върху дивана и тупаш отгоре с тупалката. Освежава се много добре. Праха се набива в чаршафа.
Ако има петна пробвай с някакъв препарат на място, но идеалният вариант е да си викнеш фирма да ти го изперат на място. Една вечер обаче няма да може да се сяда.
Виж целия пост
# 4
Викни фирма за почистване, почистват ги и с рейнбол. Ако искаш мога да ти препоръчам фирма от коята съм доволна във Варна. Миналата година ми взеха 30 лв за дивана, аз от години си пера килимите при тях също, но те почистват всичко.
Виж целия пост
# 5
Викни фирма за почистване, почистват ги и с рейнбол. Ако искаш мога да ти препоръчам фирма от коята съм доволна във Варна. Миналата година ми взеха 30 лв за дивана, аз от години си пера килимите при тях също, но те почистват всичко.
давай координати  Hug
Виж целия пост
# 6
Само с Ренбоу обаче се почиства качествено,или поне само от това почистване останах доволна.
За диван е 30лв някъде.
В Позвънете има много такива фирми.
Виж целия пост
# 7


За праха мога да ти предложа следното- слагаш мокър чаршаф върху дивана и тупаш отгоре с тупалката. Освежава се много добре. Праха се набива в чаршафа.

Интересно. Никога не съм се сещала така да изтупам дивана. Ще пробвам.
Виж целия пост
# 8


За праха мога да ти предложа следното- слагаш мокър чаршаф върху дивана и тупаш отгоре с тупалката. Освежава се много добре. Праха се набива в чаршафа.

Интересно. Никога не съм се сещала така да изтупам дивана. Ще пробвам.
Наистина много добро предложение и на мен даже и през ум не ми е минавало за такова интересно почистване  Peace
Виж целия пост
# 9
ко ще е фирма с Рейнбоу. Аз извиках,но беше с някаква обикновена перяща и никак не съм доволна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
ко ще е фирма с Рейнбоу. Аз извиках,но беше с някаква обикновена перяща и никак не съм доволна Rolling Eyes
Да казаха ми че трябва да има тупалка иначе не ставало добре
Виж целия пост
# 11
ко ще е фирма с Рейнбоу. Аз извиках,но беше с някаква обикновена перяща и никак не съм доволна Rolling Eyes
Да казаха ми че трябва да има тупалка иначе не ставало добре
При мен го търкаха с една четка, после само обраха водата с прахосмукачката. Сега след 1 месец все едно не е пран ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия