харесах си една количка

  • 741
  • 8
Здарейте -харесах си една количка много но в момента нямам възможност да обикалям магазините и да гледам имам въпросче на което се надявам някой да ми отговори
Искам да попитам количката ставали в напълно легнало положение и дали е подходяща за новородено бебе през зимата .Благодаря предварително за отговора
ето и количката http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?cPath=48&products_id=1435
Виж целия пост
# 1
В инфото към линка който си дала си пише че има и кош за новородено и че количката е с многопозиционна облегалка така че незнам какво се чудиш Peace
Виж целия пост
# 2
ДА и аз в последния момент видях че става и има кош за новородено но другото ми чудене е дали количката в тази позиция която е снимана става на напълно легнало положение -виждала съм подобни колички който някак си е згънато бебето (ама как го написах само ) искам да кажа дали и крачетата са в напълно право положение както е гръбчето ако е в легнало положение
Виж целия пост
# 3
Тази количка е голямо "дърво".Без коша за новородено няма напълно легнало положение PeaceТемата ти не е за тук.
Виж целия пост
# 4
Мисля,че не става!Този модел има и зимен кош(кош за новородено)Имам подобен модел на друга марка и знам,че няма да ти е удобно нито за зимата,нито за пеленачешкия период-много е открита и плитка за новородено.Горещо препоръчвам коша за новородено Peace
Виж целия пост
# 5
Когато модераторите ти прехвърлят темата в подфорум "На пазар" всички момичета,които имат такива колички ще ти кажат,че тези колички са много големи боклуци.
Вече си разбрала,че има отделно кош за новородено,с отделна цена,разбира се Grinning
И със сигурност няма напълно легнало положение на този кош,който си показала.
Моят съвет е да потърсиш нещо по-добро Hug
Виж целия пост
# 6
момичет благодаря и -направо ще заключа темата дадохте ми отговор който ме интересуваше
Виж целия пост
# 7
Здрасти,мога да ти кажа че сестра ми има такава количка и е много доволна с нея има зимен и летен кош и е много красива
Виж целия пост
# 8
За мене е боклук,не бих си взела такава,на подобна цена могат да се вземат много по-добри.Лично мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия