С какво почиствате кошовете на току що закупените колички за новородени

  • 2 568
  • 58
Здравейте момичета, купихме количка вече на бебка, но не знам как да  дезинфекцирам зимния кош, преди да е сложим в него.С мокри пърпички ли да го мина.Опитах се да сваля платнето покритие от конструкцията, за да го изпера но нещо не успях.Ще ви бъда благодарна ако споделите от опит.
Виж целия пост
# 1
не съм го почиствала,в началото го слагах върху пелена(обикновена) Peace
Виж целия пост
# 2
Не съм дезинфекцирала с нищо, вътре постилах одеалце или пеленка Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз си пера количката с четка в банята с бебешкия прах за пране, после със слушалката на душа я поливам/плакна. А можеш и просто да си постелиш пеленка и чаршафче, дюшече за количка.
Виж целия пост
# 4
аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.
Виж целия пост
# 5
Аз си пера количката с четка в банята с бебешкия прах за пране, после със слушалката на душа я поливам/плакна. А можеш и просто да си постелиш пеленка и чаршафче, дюшече за количка.
И аз така я пера.Но когато беше нова не съм я прала, а постлах пелена.
Виж целия пост
# 6
аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.
    Peace
Виж целия пост
# 7
Избърсах с кърпа - мокра със сапунена вода (направена с препарата за бебо), после с чиста вода!
Виж целия пост
# 8
Не съм прала количката предварително. Дюшече или пелена ще ти свършат работа, според мен.
Виж целия пост
# 9
аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.
И аз така направих.  Wink
Виж целия пост
# 10
Изпрах я с четка и бебешки прах Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Свалям платнените части и ги пера в пералня, останалото с гъба. Чак пък да дезинфекцираш нова количка няма нужда. Вътре се постила нещо и готово  Peace
Виж целия пост
# 12
Не съм я почиствала, всички части бяха опаковани - сглобихме си я в къщи. Постелвам пеленка вътре.
Виж целия пост
# 13
Не съм я почиствала или дезинфекцирала. Слагах пелена.
Виж целия пост
# 14
Не съм я почиствала или дезинфекцирала. Слагах пелена.
               
И аз така,сложих направо пелена Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия