Може ли да се боядисат бели обувки в черно?

  • 6 397
  • 5
Здравейте момичета! Разчитам на помощта и опита ви. Та... преди 4 години си купих бели обувки за бала..но никога няма да ги сложа. А сега за 8ми декември ми трябват черни официални не много високи обувки.... Случайно да знаете дали става номера? Искам ги просто за вечерта,но ги искам в черно. Кожени са.
Виж целия пост
# 1
Мила,
струва ми се,че обущарите имат специални бои,трябва да питаш,не може да няма начин!!! newsm78
Виж целия пост
# 2
Да, става, аз съм пребоядисвала ботуши, но обущарите имат специални бои за целта, така че не се лъжи да се пробваш сама! Просто намери такъв, който и пребоядисва!
Виж целия пост
# 3
Да може, друг е въпросът как изглеждат след това Simple Smile Скоро си боядисах едни бели маратонки с уж трайна боя, препоръчана ми от магазин за художници, първо че трябва да се боядисва на тънък слой, после трябва да се "запекат" на слаба фурна или да се поиздухат със силен сешоар, въпреки това изглеждат като много тъмно сини, а самата боя стои леко гумирана, не е супер красиво ... Лесно се обелва на места,а при дъжд незнам какво ще е. Има специални ателиета, в които боядисват кожени дрехи, може там да се попита или както са казали момичетата обущар.
Виж целия пост
# 4
О да със сигурност ще ги занеса на обущар,но се чудех дали изобщо става, да не се излагам само. Иначе сама не бих поела този риск. То верно не ги нося,но да похабя току така 50 лв- не бих го направила Simple Smile)

А знаете ли някой добър в София? Или Варна.

Благодаря ви !
Виж целия пост
# 5
Във Варна добър е на бул. Сливница в посока центъра след Лятно кино Тракия, след пресечката, на която е Бурлекса(сега СБА), май се казва Страхил тази пресечка. Една дървена къщичка на самия тротоар с висяща обувка от покрива Simple Smile. Ето местоположението: http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=cfa59f5e6af4d497e8f40a293e623f … amp;Map30_34.y=11. Там правят обувки и по поръчка, преправят стари, може и да боядисват или поне ще дадат съвет. В София на бул. Тодор Александров, първата пресечна вляво след Ботев. Поправят обувки и чанти, има голяма табела над входа, незнам дали боядисват, но правят доста сложни неща, може да се попита, само че там доста бавно става всичко и понякога не са готови дори и в срока, който сами са дали.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия