БОРБА СТЮТЮНОПУШЕНЕТО

  • 937
  • 14
ВИК ЗА ПОМОЩ ИСКАМ ДА ОТКАЖА ЦИГАРИТЕ ПО ЗДРАВОСЛОВЕН ПРОБЛЕМ   КАК ЗА ГО АПРАВЯ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА
 newsm78
Виж целия пост
# 1
Ако ще се обръщаш към някого,най-добре се обърни към себе си.Щом си решила значи има причина,тръгни от нея.Аз ги отказах,защото заради тях се разболях от астма.Не стигай дотам,да се бориш за глътка въздух,за да ги махнеш.Обикновено тогава е късно. Искам още да споделя,че ми е супер неприятно,да разговарям с човек,току що загасил цигара.Миризмата ми наподобява "стара циганка".Дано и това е стимул за теб.Успех!!!
Виж целия пост
# 2
към желанието което е задължително помагат и лепенките в аптеките помагат  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Мъжа ми ги спря с Табекс
Виж целия пост
# 4
Към здравословния проблем прибавяш много желание и още повече воля. Може да включиш и Табекс. И най-важното-постоянство. Успех!
Виж целия пост
# 5
табекса е противопоказен при проблеми със сърцето 
Виж целия пост
# 6
А,ТОВА С ЕЛЕКТРОНИТЕ ЦИГАРИ ? КАК СТОЯТ НЕЩАТА ?
Виж целия пост
# 7
Наличието на здравословен проблем не е ли достатъчна мотивация за отказване. И ако здравословният проблем е свързан с никотина за какви електронни цигари и никотинови лепенки мислиш???
Виж целия пост
# 8
Преди близо 13 години ги отказах абсолютно сама, без никаква външна намеса и ползване на екстри. Първо съм опитвала безуспешно с намаляване на бройката или преминаване към по- слаби и нищо не се получи. Когато опитах стратегията да отрежа порокът из корен- изведнъж и тотално, се получи. Не съм напълнявала, не съм ограничавала храна, не съм имала някакъв особено сериозен психологически дискомфорт и не ми се е налагало задължително по здравословни причини. Последното е допълнителен мотив за теб.
С воля се постига всичко, което е в човешките възможности. Отказването от цигарите е изцяло в тези възможности и зависи изцяло от теб.
Виж целия пост
# 9
Има специална тема за отказване на цигарите.
Виж целия пост
# 10
Ако  имаш  силна  воля  друго  не  ти  трябва.Сама  ще  ги спреш.
Виж целия пост
# 11
лепенки и воля грябва
Виж целия пост
# 12
Сърдечна благодарност за съветите ! Горещо Ви прегръщам и отварям нова страница в живота си  ОТКАЗВАМ ЦИГАРИТЕ  Hug
Виж целия пост
# 13
СЪРДЕЧО ВИ БЛАГОДАРЯ   ОТКАЗВАМ ЦИГАРИТЕ     Hug
Виж целия пост
# 14
СЪРДЕЧО ВИ БЛАГОДАРЯ   ОТКАЗВАМ ЦИГАРИТЕ     Hug
  Peace Peace Peace
Ние пишем в темата на здравословни хайде да откажем цигарите за винаги. Ако искаш се присъедини към нас. Ще ти е по лесно. /поне при мене беше така/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия