Обилно постоянно течение+Пап 2+ Кондилом?

  • 4 150
  • 13
  Здравейте момичета. newsm51

Не знам дали сте чели постовете ми затова с риск да се повторя искам да разкажа какви са ми опасения и болешките,просто за да чуя Вашето мнение и подкрепа може би.
С моя приятел решихме,че искаме бебче и работим по въпроса но все още не толкова упорито.Като време-доста около 7-8-9 месеца но като честота не толкова може би на седмица 2 пъти правим секс ,което не мисля,че е достатъчно а и предната овулация си я усетих и точно тогава не правихме.Но това са подробности. newsm12

Все още не искам да се впиша в проблемна бременност и да тръгна по мъките.Все се надявам,че ще стане заветното чудо.Но....има много неща около моето здраве които ме притесняват и започват да се прокрадват мисли,че нещо не ми е наред.Имах гъбички,лекувах ги в какво ли не,смрадлики,мед,глобули всякакви и т.н. Уж се оправих. Продължавам обаче да имам гъсто течение като пресечено мляко и не минава и не минава.При последния ми преглед,когато лекарката ми взема секрет за цитонамаска каза,че имам обилна секреция но не вижда никакво възпаление и отрече това да са гъбички smile3506 Обаче течението си продължава.....Това е първото.Второто е ,че цитонатамаска ми излезе Пап 2,което не мисля,че е много добре.Тоест тя ме успокоява,че няма нищо притеснително но аз не съм на 100% сигурна след всичко изчетено. И третото е ,че имам кондилом или брадавица която мазахме веднъж със Солкодерм обаче не падна.След което изчетох много и разбрах че това е ЧПВ.Може ли да има връзка течението с пап2 и с кондилома? Като видя трите неща накуп си мисля ,че може би има тясна връзка между тях ? И може ли тия неща да ми попречат да забременея ? Вече започват да ми минават лоши мисли през главата smile3518
Измислих след цялото мислене да си взема някакъв имуностимулатор силен,защото мисля,че при мен се отслаби много имунната система от нездравословен начин на живот и от там тръгна всичко.Изчетох доста и се спрях на САМЕНТО....

Моля ви за мнения и подкрепа !!!
Ще съм Ви безкрайно благодарна! Weary
Виж целия пост
# 1
не се притеснявай толкова защо не си направиш една микробиология и  тъкмо ще видиш какви лекарства ще ти повлияят най добре аз лично също съм пап 2 и веднъж излекувах бялото течение но след раждането , гъбички и аборта след това се появи пак сега пак ще си пусна една и се надявам всичко да се оправи.Желая ти късмет и скоро да се сбъднат всичките ти мечти Peace
Виж целия пост
# 2
Пап 2 е нормален резултат, и моя е такъв Peace Кондиломи и аз имам Sick Лекувам ги, но пак се появяват
Виж целия пост
# 3
Галя,правих си изследване на секрет,който показа,,НЕ СЕ ИЗОЛИРА ПАТОГЕННА ФЛОРА,, , но....за това какво ще ми подейства никой нищо не ми каза  Thinking
Виж целия пост
# 4
Ice Qeen, мислиш ли,че има връзка между Пап2 резултата и кондиломите? Tired Вие работите ли за бебче?
Виж целия пост
# 5
Ice Qeen, мислиш ли,че има връзка между Пап2 резултата и кондиломите? Tired Вие работите ли за бебче?
Ами незнам дали има връзка Thinking Миналата година когато ми откриха кондиломите имах Пап 1. Не се притеснявай от резултата
Работим за бебе
Виж целия пост
# 6
Няма нищо притеснително във резултатите  ти,и аз съм с пап2,но лекарката кажа,че няма проблем да бебеправим!Дано при вас несполуките до момента да се дължат на по-редките сексуални контакти(при нас е същото,не се засичаме често в къщи и пробваме вече от 7 месеца) Tired
Виж целия пост
# 7
Ами и аз съм с обилно постоянно течение, ПАП 2 и кондиломи. Резултатът от последната микробиология ми е - "не се изолира патогенна флора, обилно лактобацили (което е добре), голямо количество левкоцити (което според мен не е много добре, ще говоря след седмица с докторката си за това)". Кондиломите ми сега пак са се появили, но докторката ми каза, че не пречат на бебеправенето.
Да, има връзка между кондиломите и резултата от цитонамазката но резултат ПАП 2 се смята за нормален. Виж, за течението... какво да ти кажа, видът на пресечено мляко е характерен за гъбички, а те са доста упорити. Ако се съмняваш поискай от лекаря си да ти направи ново микробиологично изследване, то ще покаже. А ако ти е физиологично повечко секрецията и имаш течение (на мен ми казаха, че ми е физиологична особеност) то вероятно това не ти пречи на друго освен на комфорта.
Успех, ще се справиш!
Виж целия пост
# 8
Галя,правих си изследване на секрет,който показа,,НЕ СЕ ИЗОЛИРА ПАТОГЕННА ФЛОРА,, , но....за това какво ще ми подейства никой нищо не ми каза  Thinking
не знам  мила на мен ми взеха секрет за микробиологична посявка и ми изписаха някакво лекарство(не го помня вече) като свърши курса на лечение изчезна и течението
Виж целия пост
# 9
При последния ми преглед,когато лекарката ми взема секрет за цитонамаска каза,че имам обилна секреция но не вижда никакво възпаление и отрече това да са гъбички smile3506 Обаче течението си продължава.....
а посявка за микробиология взе ли ти? в смисъл как така отрече да са гъбички без посявка, а само с преглед или поне аз това разбрах? newsm78
а ако са ти правили посявка, не ти ли изписаха нещо?
моят резултат е също ПАП 2, имах и течение, но това се лекува, така че недей да си пълниш главата с мрачни мисли и да се самонавиваш Peace
Виж целия пост
# 10
Ели,първо лекувахме гъбички с 3-4 вида глобули,които не помогнаха,след,което ми взеха секрет за посявка,който показа само ,,НЕ СЕ ИЗОЛИРА ПАТОГЕННА ФЛОРА,, след ,което опитах с още няколко вида хапчета и глобули. На следващия преглед вече при лекарката като ми взема секрет за цитонамаска каза,че имам обилна сикреция но не вижда да има възпаление и тъй като резултата не показа гъбички отсече че не е гъбички.Отговор ,,какво е?!!-няма..... Thinking Направо ще се побъркам,не мисля,че е безпочвено и безпричинно........тия гъбички-трябва да има вариант да ги излекувам.Май трябва да сменя лекарката...... newsm78
Виж целия пост
# 11
Ели,първо лекувахме гъбички с 3-4 вида глобули,които не помогнаха,след,което ми взеха секрет за посявка,който показа само ,,НЕ СЕ ИЗОЛИРА ПАТОГЕННА ФЛОРА,, след ,което опитах с още няколко вида хапчета и глобули. На следващия преглед вече при лекарката като ми взема секрет за цитонамаска каза,че имам обилна сикреция но не вижда да има възпаление и тъй като резултата не показа гъбички отсече че не е гъбички.Отговор ,,какво е?!!-няма..... Thinking Направо ще се побъркам,не мисля,че е безпочвено и безпричинно........тия гъбички-трябва да има вариант да ги излекувам.Май трябва да сменя лекарката...... newsm78
По- скоро сменете лабораторията, а не доктора! Моята лекарка се жалваше че според нея изобщо не ги изследват, само слагат печат "Не се изолира..."  и толкова! Каза че при  очеизвадни инфекции и идва такъв резултат редовно и се вижда в чудо с какво да ни лекува! Аз като смених лабораторията ми дойде вече реален реултат, направиха ми антибиограма и ми изписаха лекарства точно срещу моя бацил. Иаче става като при теб- пробват с различни неща, защото не занаят какво друго да направят. Но това е БЪлгария!!! Връща медицината с години назад- кара лекарите да работят без апаратура, без изследвания.... Това е ужасно!
Виж целия пост
# 12
ама че работа, наистина.
междувпрочем смяната на лабораторията не лош вариант. ако ти е възможно да отидеш ида ти вземат посявка на друго място и да ти направя изследванията в частна лаборатория може би ще имаш ясен резултат. Thinking
след като си видиш изследванията би могла да обмислиш и вариант за смяна на лекаря, но ако не е в нея проблема, а в лабораторията, няма да има смисъл..
Виж целия пост
# 13
И аз мисля,че трябва смениш лабораторията,защото това което описваш пресечено течение за мен си е чиста кандида!А относно и аз сьм ПАП 2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия