Топче на бедрото?

  • 7 805
  • 4
Здравейте!
Мъжът ми преди три дни си е напипал едно топче в горната част на бедрото /не точно в слабините, а по-надолу/. Топчето е с диаметър долу-горе колкото орех, но в дълбочина не е толкова голямо. Болезнено е. Отвън има сравнително голямо пъпка, на която не се вижда бял връх, по-скоро е една такава тъмно червено-синя /ама, че обяснение/ и, според мен, видимо възпалена.
Много се притесних като ми го показа това нещо. Всъщност то е на място, където като се движи му се търка кракът в ръба а дънките, а и в другия крак. Може би, е цирей, някакъв фоликул /макар, че е голямо/ или... Направо не знам, ошашках се.
Лошото е, че не мога да го накарам днес да отидем на лекар, иска да чакаме до понеделник, а аз много се притесних.
На някой дали му се е случвало нещо подобно?
Виж целия пост
# 1
Най-добре да иде на съдов хирург Peace
Виж целия пост
# 2
Щях да напиша, че е много вероятно да се получило от обърнати навътре косми, обаче описанието не съвпада.

Да отиде задължително на лекар.
Виж целия пост
# 3
Най-добре да иде на съдов хирург Peace
а защо точно на съдов?
Виж целия пост
# 4
Предвид мястото и големината-може да са засегнати /или при манипулацията да бъдат/ периферни съдове, вени..от тази гледна точка да е специалист..Най-лесния вариант е- Джи пи-то и то да прецени за какъв специалист е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия