Въртяща се музикална играчка-от колко месеца?

  • 2 394
  • 60
От кога има ефект поставянето на такава с въртящи се ярки животни над главата?Имаме друга музикална-цвете,вързано на оградката,но само се заслушва в мелодията,не знам дали го вижда.Нямаме и месец още Laughing
Виж целия пост
# 1
На Денис вьртящата играчка е на кошарата му от самото и сглобяване.Започна да се заглежда в нея около третия месец Peace
Детенцето ти е много малко,нормално е още да не и обрьща внимание.
Виж целия пост
# 2
Моят син беше на около десет дена, когато я сложихме, но в началото не и обръщаше внимание. Не си спомням кога започна да я забелязва, но когато това се случи, много се забавляваше с нея.
Виж целия пост
# 3
Имаме такава от раждането, в началото само се заслушваше в музиката, към втория месец започна да я гледа. Сега се протяга да я хваща. Харесва я много.
Виж целия пост
# 4
На Денис вьртящата играчка е на кошарата му от самото и сглобяване.Започна да се заглежда в нея около третия месец Peace
Детенцето ти е много малко,нормално е още да не и обрьща внимание.

При нас е същото. Peace
Виж целия пост
# 5
От първия ден имаше над него въртяща се играчка.
Виж целия пост
# 6
И ние сме така-от първия ден сложихме Peace
Но доста по-късно се заслеша и загледа в нея-може би 3-4 месец.
Виж целия пост
# 7
От първия ден имаше над него въртяща се играчка.

И при нас беше така Peace
Виж целия пост
# 8
Алекс започна да се радва на играчката си към края на 2рия месец, началото на 3тия. Отдавна я бяхме купили, но преди изобщо не й обръщаше внимание.
Същото беше и с люлката. Преди само се заслушваше в музиката. От скоро започна да се радва и на играчките.
Виж целия пост
# 9
Към 2 месеца и половина взе да се заглежда,след третия й взехме такава и сега  я следи,но бързо й омръзва,както всички играчки Wink
Виж целия пост
# 10
Моят син беше на около десет дена, когато я сложихме, но в началото не и обръщаше внимание. Не си спомням кога започна да я забелязва, но когато това се случи, много се забавляваше с нея.
И при нас така.Съответно като започна да се изправя в леглото,я изпочупи.Остана само свирещия механизъм,и с него се забавлява често.
Виж целия пост
# 11
Никога не му е била интересна....общо взето зависи от детето....иначе още от новородено можеш да пробваш....към втория месец би тряббвало да почне да му привлича вниманието....
Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми нямаше такава играчка, но на леглото на сина ми бях монтирала такова чудо още от първия ден. Обаче си вкарах автогол, защото тези играчки не се въртят непрекъснато, а трябва да ги навиваш. През три минути бебето врещеше да му пускам пак тая дивотия. Не можех да свърша една работа като хората. Затова издържах недълго и демонтирах това дяволско изобретение.
Виж целия пост
# 13
На дъщеря ми е такава, като описаната от baibibi.  Laughing Сложих я наскоро, след като махнах балдахина, който адски ме дразнеше. За сега не и обръща абсолютно никакво внимание, но аз и не очаквам. По-натам ще видим.
Синът ми нямаше такава играчка. Отчитам го като пропуск, сигурно щеше много да и се радва.
Виж целия пост
# 14
И нашта си вървеше като аксесоар, още от самото начало, но някъде около средата на 1-я месец започна да и обръща внимание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия