Нова мода-рекет с инжекции по домовете

  • 3 228
  • 51
Рекетьори плашат семейство с отровна инжекция
 News.dir.bg
Двама студенти по медицина са били задържани в Пазарджик за изнудване на млада жена и нейното семейство.
Измамната схема се разиграла преди дни, когато на вратата на жилището на 21-годишна жена от града се позвънило, съобщи Дарик.
Мъж, представящ се за лекар я информирал, че трябва да се подложи на задължителна безплатна имунизация. Жената се съгласила и поканила мнимия доктор в апартамента, където била извършена имунизацията. Малко по-късно на мобилния телефон на майката на младата жена, били получени смс-и с информация, че на дъщеря и е инжектирана отрова и ако желае да получи противоотрова и да я спаси трябва да закупи няколко “златни кода” на стойност 200 000 лева.
Пред вратата на жилището било открито и писмо с подборни указания за закупуването на т. нар. “кодовете”. Семейството и техни близки потърсили за съдействие полицията. На потърпевшата са били направени пълни медицински изследвания. Оказало се, че все пак момичето е инжектирано с физиологичен разтвор, съобщи bTV.
Задържани за 24 часа в ареста са 24-годишен мъж от пазарджишкото село Ивайло и неговият 23-годишен колега от Стара Загора. И двамата са студенти по медицина в Пловдив, а единият от тях е бил много близък на семейството. Районната прокуратура в областния град е удължила срока на задържането със 72 часа и се очаква да бъде поискана постоянна мярка "задържане под стража" за двамата рекетьори, заяви говорителят на Областната полиция в Пазарджик Мирослав Стоянов.

Как така ще ти звъннат на вратата Сульо и Пульо, ще ги пуснеш в дома си и ще ги оставиш да ти инжектират нещо. Не го разбирам, чесну.
Виж целия пост
# 1
Щом е безплатно в комбинация със задължително все ще се намерят жертви.
Виж целия пост
# 2
 ooooh! ooooh! психясва тая младеж..
Виж целия пост
# 3
Все по-рано и по-рано в кариерата започва лекарският рекет, а?
Да ме извинят всички некорумпирани лекари.
Виж целия пост
# 4
Тя ,че младежта психясва спор няма ама как ще дадеш непознат човек да те инжектира с "нещо" doh колкото и безплатно да е то?
Виж целия пост
# 5
Аз на Джипито давам да ми бие инжекция с хиляди пазарлъци (ако мога да я избегна), та камо ли на Сульо и Пульо да дам. Чак пък и вкъщи да ги пусна  newsm78. Те пък за много хитри се мислят.
Задължителните имунизации се правят в мед. заведение, на всеки е ясно.
Ако ми звънне някой на вратата с такова предложение ще има  #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Е, крайно време беше да сменят изтъркания си сценарий с ПТП-то. Жалко, че това са бъдещи лекари
Сега пак голям зор ще е да убеждаваме бабите  и по- възрастните си родители, че безплатни имунизации по домовете няма.
Виж целия пост
# 7
Момичето хич не е малко, на 21 г. да си толкова заблуден трудно ми е да повярвам:roll: И явно,че не са бедни,за да им искат 200 000 лв. Дали  ще искат от някой на заплата такива пари Thinking
Виж целия пост
# 8
Стига бе, Боре! Дядо, лека му пръст, два, или три пъти се върза на подобни тъпотии- последният път държал телефона 3часа отворен, щот тъй му казал "адвокатът". Не е като да не бяхме го предупреждавали многократно.
Виж целия пост
# 9
Може би ключовата дума тук е, че единият от младежите е бил много близък на семейството.
Иначе и аз съм се изкушавал, но не съм се потдал все още на изкушението, да тръгна по
домовете да извършвам безплатни и задължителни мамографски прегледи.
Виж целия пост
# 10
Жалки плагиати:

http://www.nypost.com/seven/04182007/gossip/pagesix/pagesix.htm
Виж целия пост
# 11
Гледах го по БТВ. Щом има толкова лековерни богати хора - защо да не им вземат парите? Каква е тази 21 г. студентка по медицина, която дава да и слагат инжекция с какво ли не колеги.
Случило се веднъж, може и момичето да е било замесено да изцедят парички от мама и тате в комбина, ама късополите репортерки започват да всяват паника в зрителите.  Сташно е, хванат микрофона и въртят очи - едва ли не утре всички ще го изпитаме.
Виж целия пост
# 12
Вече лафа не е "Шамар да е - аванта да е"  Naughty, а "Инжекция да е - аванта да е"  hahaha
Звъннали на вратата, ваксината моля... о, да - заповядайте бута. Стига бееее  Joy
Виж целия пост
# 13
 Добре де как така ще позволиш на някой непознат да ти бие инжекция? От малки ни учат храна от непознати да не взимаме, а да дадеш и подобна манипулация да ти извършват, ми се струва меко казано глупост.
Виж целия пост
# 14
Уж ни учат, но в следващия момент ни учат, че трябва да имаме уважеиние и да слушаме авторитетите, били те в полицаи, учители или лекари. А сега става още по-зле - децата започват да вземат от разни промоцийки и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия