Пюрета на Нестле със сметана???

  • 810
  • 11
Здравейте,

Искам да попитам за Дуо пюретата на Нестле за 6 м. пиле с моркови. Видях, че пише на опаковката, че съдържат сметана. Доста се изненадах и искам да ви питам вие давахте ли такива пюрета на вашите бебета и ако да, от кой месец? Странно ми се вижда да има сметана в бебешко пюре и то за 6 месечно бебе! #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 1
Давах. Тук се предлагат след 8-ми месец обаче.
Темата е многократно обсъждана, относно пълномасленото мляко в пюретата, сметана и изобщо преводът им  Peace
Основно на 6 месеца месо не бих дала още, след това идва т.нар. сметана в готовите пюрета. Ако си захранила с месо, не се притеснявай да даваш от тях  Peace

Виж целия пост
# 2
Блонди, дай моля те линк към тези теми, нищо не ми излиза нито от търсачката ,нито от Гугъл! newsm78
Виж целия пост
# 3
Давам,само,че главно на ХИП и те имат пюрета сьс сметана.За прьв пьт дадох такова пюре на 7 навьршени месеца Wink
Виж целия пост
# 4
 Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249585.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256936.0
Виж целия пост
# 5
Давала съм точно това дуо пюре на Нестле няколко пъти, макар да видях, че съдържа сметана.
Пробвах с различни видове пюрета, защото месните много-много не ги ядяхме.
Спанакът на ХИП също съдържа.
Виж целия пост
# 6
Блонди, мерси!  Hug

blueeyes, аз също мисля да го давам, защото беба яде основно месни пюренца! Mr. Green А твоето бебче колко е голямо?
Виж целия пост
# 7
Аз дадох пюре със сметана като беше на 6 месеца и нещо -по невнимание Blush
пюрето беше на Хип Peace
Виж целия пост
# 8
blueeyes, аз също мисля да го давам, защото беба яде основно месни пюренца! Mr. Green А твоето бебче колко е голямо?

Сега е на 9 м и половина, но когато й дадох от въпросното пюре беше на 6.
Виж целия пост
# 9
Давах някакво,което имаше сметана към 6тия месец,но марка не се сещам.
Виж целия пост
# 10
Давала съм след 8-мия месец -от пюренцата на Хипп PeaceНе ни станаха от любимите-тези със сметана имам в предвид.
Виж целия пост
# 11
Давах след 6-я месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия