Косата на бременните...?

  • 1 261
  • 16
Здравейте момичета, Simple Smile

имам едно въпросче към мамите и бременните момичета: чувала съм, че по време на бременността косата става много красива и спира да пада заради хормоналните промени, които настъпват в организма, та интересно ми е вие кога усетихте тази промяна и дали има такава изобщо? Аз съм съвсем в началото на бременността и не виждам промяна за сега.
Ще се радвам да споделите вашите впечатления!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Да така е спира да пада. При мен забелязах да ства по- хубава от 4-я месец, но след раждането започва кошмарното падане
Виж целия пост
# 2
Моята май е малко по-суха. И пада, но по принцип тя си капе по това време на годината.
Виж целия пост
# 3
аз винаги сьм била с малко коса и мн тьньк косьм,но кьм 6 мес на бременността косата ми стана мн хубава,без нито един капнал косьм,но когато бебчо стана на 3мес........ капеШе като за световно,навакса си за времето когато не го правеШе. И сега сьм си като преди/без коса Mr. Green
Виж целия пост
# 4
преди да забременея косата ми беше изгоряла от изрусяването,подстригах се,потъмних я Grinning забременях... през цялата ми бременност косата ми беше страхотна,не падаше Peace
Виж целия пост
# 5
Надявай се и след като родиш да няма промяна  Laughing
Виж целия пост
# 6
E, не стават чудеса, няма да се събудиш с буйна, лъскава грива една сутрин, просто не пада толкова и като че ли е по-издържлива на третиране, ако се боядисваш често. Но след раждането си наваксва доста, така, че не е етап, с който трябва да се злоупотребява. Аз я боядисвах, кичури, обезцветяване, изсветляване, какво ли не... - тя не мръдна, лъскава, жизнена, здрава... но след раждането в продължение на година и половина не можах да я свестя, суха, чупене, късане, никакви маски, ампули не помагаха, единствено рязане, рязане... и все още е деликатна, не я боядисвам, редовно подстригвам, къса е, но краищата се чупят, цъфтят... сякаш ми отмъщава, че злоупотребявах така през бременността Wink
Виж целия пост
# 7
Моята си е една и съща преди, по време и след бременността.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Моята коса не стана по-хубава. Порастна за отрицателно време, потъмня малко и стана суха. Не съм чувала, че става хубава, напротив, навсякъде четях да си купуваме балсами, защото косата ставала ужасна Rolling Eyes подготви се обаче след раждането да стане по-рядка косата ти де Simple Smile неизбежно е!
Виж целия пост
# 9
Да става по-хубава и не пада.След раждане не е задължително да почне да пада-поне при мен така беше(три пъти).Само,че се изправи след второто раждане.
Виж целия пост
# 10
Здравей ! Да споделя и аз . Имала съм две бременности и през двете косата ми стана страхотна, за съжаление след втората ме нападна прословутия косопад от който близо година не можах да се отърва и с най-скъпата козметика.Но сега вече всичко е наред !
Виж целия пост
# 11
моята около 6 месец не се омазняваше много  Peace
Виж целия пост
# 12
моята също стана по хубава през 5-6 месец и след като родих към 3 месец започна да пада и си станах същата скубла както преди е малко по дебела  и Tired
Виж целия пост
# 13
Аз не забелязах промяна в косата си по време на бремонността. Косата ми е гъста и чуплива. След раждането не забелязах по-обилен косопад от друг път, но странното е, че новата коса, която расте е по- изправена от преди. Дали се дължи на хормоналните промени в организма незнам, но определено ми расте по-права коса. Дано не е трайно това. Някой забелязал ли е такова нещо  и дали се възстановява косата пак?
Виж целия пост
# 14
Някъде в 5 месец като бях косата ми стана уникално красива, здрава, лъскава..Малко след като родих взе да капе  Crossing Arms , проскуба се  Tired Сега УЖ е влязла в нормален вид...

Фризьора ми, ми каза, че ако искам пак хубава коса, да съм бременеела на ново  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия