Това пък сега какво е?!

  • 2 653
  • 11
Момичета, помагайте! Дойде ми на 05.06. и ми свърши както обикновено - след три дни. Днес ми е ден 11-ти (т.е. рано за овулация, като се има предвид, че съм много редовна - на 30 дни цикъл), а имам някакво розово течение, което дори ми цапа по бельото (малко като премесено с кръв)...  Shocked Чувала съм, че е възможно нещо такова по време на овулация, мислите ли, че е това, или отново са гинекологични проблеми, а?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Може да е овулация наистина, довечера да бебеправите. Ти май не помиш, че ти забранихме всякакви гинекологични проблеми, така че......
Виж целия пост
# 2
Vuzmojno e da poluchish leko prokurvqvane po vreme na ovulaciq, a sushto e vuzmojno i da si bremenna. Normalna li ti beshe poslednata menstruaciq? Az karah dva meseca svetna bremennost i imah podobno rozovo zacapvane po vremeto v koeto bi trqbvalo da imam ovulaciq. Ginekolojkata mi kaza, che ne e normalno, no kakto se okaza po-kusno tq za nishto ne stava. Taka che nai-dobre si kupi test za bremennost i sled tova otidi na lekar.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: wa_wa
Може да е овулация наистина, довечера да бебеправите. Ти май не помиш, че ти забранихме всякакви гинекологични проблеми, така че......


Ох, Ва, не знам вече, пазя се като писано яйце, а вече близо година не мога да се опазя от възпаления, болки, междуменструални кръвотечения ит.н.  Imp Моята лекарка казва, че са хронични...  Close  Затова сега се шашкам, тъкмо мислих, че съм закрепила фронта и това. Хубаво ще да е овулация, ще гледам да я оползотворим  Wink , но пък си мислех, че така се проявява овулацията при някои жени по принцип, а не инцидентно... Това значи ли, че когато нямам такова кръвенисто течение нямам овулация, или може от време на време така да се проявява?! Малко като бавноразвиваща се обясних, ама знам, че вие си ме разбирате!  Laughing
Виж целия пост
# 4
Цитат на: CaraBella
Vuzmojno e da poluchish leko prokurvqvane po vreme na ovulaciq, a sushto e vuzmojno i da si bremenna. Normalna li ti beshe poslednata menstruaciq? Az karah dva meseca svetna bremennost i imah podobno rozovo zacapvane po vremeto v koeto bi trqbvalo da imam ovulaciq. Ginekolojkata mi kaza, che ne e normalno, no kakto se okaza po-kusno tq za nishto ne stava. Taka che nai-dobre si kupi test za bremennost i sled tova otidi na lekar.


 Shocked  Shocked  Shocked Е това вече ме уби! То не е лошо, ако е така, ама след мензис да си правя тест, досега манията ми не беше стигала чак дотам!!!  Laughing Ох, чудя се...  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Зъхи, недей се тормози сега дали това, че ти липсва кървене означва, че нямаш овулация.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Зъхи
Shocked  ...... ама след мензис да си правя тест, досега манията ми не беше стигала чак дотам!!!  Laughing Ох, чудя се...  Embarassed


Зъхи....ставаме две - аз в момента имам черна на цвят М при това с 10 дни по-рано от колкото я очаквах. Та и аз с целия си вманиачен акъл се чудя дали да не направя тест утре сутринта.
Виж целия пост
# 7
Аз мисля че е добре да си направите по един тест,защото наистина може да е овулация.Така или иначе и двете ще сте по спокойни ако знаете със сигурност.
Виж целия пост
# 8
ООО... тъкмо задрямах на стола и в просъница прочетох, че някой май ще прави тест...

Стискам палци и на двечки ви... че вече една седмица от как аз направих положителен тест, ама да не почвам да ви обяснявам колко самотна се чувствам в положението си... Пък и не се чувствам бременна изобщо... За туй ме е пък и страх да не би да не съм??? ПООООМООООЩ! Та искам компания в най- скоро време!

Вчера поразпитах за ултразвук при частен, шашнах се от цените и ще чакам до 11 ГС или около нея за да ида на ултрата... А междувременно ще продължа правенето на тестове, че за момента те са единственото (покрай бюста на Пам Андерсон  Grinning ) доказателство за бременност.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: renci
Аз мисля че е добре да си направите по един тест,защото наистина може да е овулация.


Да се отчета със сутрешните резултати - моето черно не шъ да е бременност....за овулация - малко по-късно следобед ще се тествам и ще осведомя своевременно...ама и овулация не шъ да е....явно си е просто М...ама някаква странна М......
Виж целия пост
# 10
Да се отчета и аз - ни е бременност, ни е овулация!  Sad Явно поредното "обикновено" междуменструално кръвотечение... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Реших днес да погледна и вашия форум защото смятам след година и аз да започна с опитите за второ дете, и попаднах на тази тема. Година преди да забременея имах подобен проблем започна с розово кървене по средата на цикъла и постепенно за няколко месеца започна да тече алена кръв. Доста се изплаших, но се оказа че един от хормоните ми (не помня кой) рязко спадал по време на овулация и предизвиквал кървене. Пих Дуфастон и всичко се оправи.
Стискам ви палци и дано не се отървете от бебета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия