Как се решавате на он-лайн поръчки?

  • 1 457
  • 28
Аз никога не съм го правила (освен книги, играчки или подобни дреболии), защото не смея. Преди да купя нещо искам да го пипна и да го разгледам от всички страни. И задължително пробвам- дори и да ми хареса, ако не ми е удобно и приятно за носене не купувам. Особено пък обувки!
Та искам да ви питам не стават ли фалове с номерацията и не се ли разочаровате когато покупката не отговаря на снимката?
Виж целия пост
# 1
И аз съм като тебе,дрехи не поръчвам,не съм с манекенски размери и не смея,пък и незнам дали номерата си отговарят,а толкова неща ми харесват,а също така наистина друго си е да го видиш,да го пипнеш.... Whistling
Виж целия пост
# 2
Не пазарувам онлайн.
поръ4вала съм по каталог, в някои от слу4аите  не6тата бяха по разли4ни като цвят, а и не може да се прецени материята.....
Докато единия път здраво се изложиха, пратиха ми едни  комплект за спалня на които на снимката на каталога  дантелата изглежда6е поне 10 , а това коетполу4их бе6е някаква не6тастност т 1 см....
обадих им се и им казах 4е 6те ги съдя за подвежда6та реклама
резултата
върнаха ми 4ек с парите(покупките бяха с наложен платеж) пратиха ми един дамски 4асовник за  извинение и  комплекта остана при мен(не пожелаха да им го върна)
Това преди пове4е от 2 години.....
от тогава  пазарувам само в магазини....  пипам, меря, пробвам.... и купувам....
а ако не6то не съм довидяла винаги мога да върна покупката в магазина в 15 дневен срок .....
Виж целия пост
# 3
Не пазарувам онлайн, но все си казвам, че ще започна да го правя по ред причини.
Виж целия пост
# 4
Рени,само първия път е страшно Crazy
Смисъл пазарувам редовно от Ла Редут и в сайта,който е преведен на български номерацията е супер точна.Гаф до сега съм нямала Peace
Виж целия пост
# 5
аз започнах да пзарувам ,когато дъщеря ми се роди и беше почти невъзможно да се движа по магазините . И започнах малко по малко, а и някои неща които не намирах по магазините го откривах в нета ( главно желанието да бъде нещо по-различно от всичко което се предлага във всеки един магазин )
пазарувам само от предваритлно проверени сайтове и внимателно чета инфрмацияат за даденатастока,ако нещо не ми е доизяснено Винаги ,ама винаги питам- чрез и-майл или директно по телефона
Виж целия пост
# 6
Книги, музика, филми - нищо друго.
Дрехи не смея да поръчвам, нито обувки. Око да види, ръка да пипне, снага да облече.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Он- лайн пазарувам предимно козметика- бяла, декоративна, както и парфюми.

Дрехи или обувки- не бих. Най- малкото не зная на живо как изглеждат и ще ми стоят...
Виж целия пост
# 8
Дрехи и обувки он-лайн абсурд, няма ли как да го пипна и премеря. Не се доверявам. На снимка може и да е супер, ама ако не ми стане или не ми хареса материята какво ще го правя.
Виж целия пост
# 9
Въпросът е един път да се престрашиш. Има вариант нещата да не ти харесат, но има вариант и да се пристрастиш. )))
От както пазарувам онлайн нямам търпение и нерви да обикалям нашите магазини в търсене на нещо. Има някой, в които влизам разбира се и почти винаги си купувам нещо, но те се броят на пръсти.
Виж целия пост
# 10
В момента чакаме поръчка от JCP Mr. Green Тя ще е втора.
Купували сме 2 лаптоп-а от САЩ; и др дребна техника
Книги пазаря от наши сайтове.
Доста дрешки накупих и от Промод-там имам 2 несполучливи покупки-уж р-ра, който съм а се оказаха по-големи Confused
Купувала съм и козметика.
Обувки мн съм харесвала, но не смея-искам да пробвам, за да видя дали е удобна../нося само висок ток/
Виж целия пост
# 11
И аз препочитам да видя и пипна преди да купя, не съм пазарувала досега онлайн. Рискувала съм за някои неща от Продавалника, но там цените са ниски и често има опция за проба.
Виж целия пост
# 12
Напоследък ми се случва все по-често. По-бързо ми е, по-лесно и по приятно.
Откакто започна семестърът, свободното ми време драстично намаля и нямам възможност да обикалям магазините.Много често се натрупват няколко идеи за покупки и като изляза, все забравям какво още трябваше да взема.

Купувала съм:
- софтуер
- офис консумативи
- книги
- храна
- бижута
- дрехи/бельо
- парфюми
- козметика


Последните ми 3 поръчки:
1. Книги три броя на Тери Пратчет (в Петък)
2. Пици и салата (преди около 2 седмици)
3. Парфюм (преди около три седмици)
[/i]
Виж целия пост
# 13
По едно време направо се бях пристрастила. Непрекъснато поръчвах нещо - парфюми, купища козметика, че дори и дрехи. Но се пренаситих и сега рядко го правя, дрехи спрях да поръчвам, защото не ми допадна всичко, което получих. Но си има тръпка в този вид пазаруване, поне в началото.
Виж целия пост
# 14
За дрехите и обувките - поръчвам, ако ми хареса, без да ми мигне окото, пък ако после не ми става или не ми харесва - го продавам тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия