Пневмония и веднага след това вируса с повръщане....

  • 1 050
  • 1
И така една седмица бяхме в болница за лечение на пневмонията и веднага щом ни изписаха вечерта се започна едно повръщане.Заведохме го на лекар и сега отново сме в болница на системи. Confused SadМного съм отчаяна и не знам това дете как ще се възстанови.Най-лошото е че ни бяха изписали допълнително лечение заради пневмонията с друг антибиотик но това сега не може да се случи понеже повръща. ooooh!Имал ли е някой подобен проблем и какво ще правим след всичко това.Вече не мога и да си отговоря сама понеже съм в страшна паника. Confused
За разстройството дават хидрасек а аз смятам да започна да му давам и компот от дренки.Дано премине по-бързо. Praynig
След всичкия тоя тормоз за детето ми не знам как ще се въастановим.За първи път боледува толкова жестоко.И всичко това благодарение на яслите. #Cussing out
Кажете ми моля ви какво да очаквам. ooooh!  bouquet
Виж целия пост
# 1
При всички случаи е добре да не ходи на ясла поне 1 м. , за да се възтанови, а през това време да давате витамини Мулнисаностол за 1 м. и почивка 20 дни и ФорКидс 3 х 5 мл за 15 дни и 15 дни почивка. Това се повтаря като курсове поне 3-4 м.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия