Смяна на адресна регистрация

  • 1 019
  • 11
Какви документи са необходими при смяна на адресна рагистрация?
Виж целия пост
# 1
първо подаваш молба в общината
второ-плащаш такса в съответната банка,към която е полицията
и в полицията допопълваш док-тите заедно с двете по-горе бележки и снимка/и (незнам колко на брой бяха,мисля само една)

мисля е това
Виж целия пост
# 2
Мисля, че в полицията не се ходи Grinning
Виж целия пост
# 3
Мисля, че в полицията не се ходи Grinning

Ходи се, ако се сменя постоянен адрес - трябва да се смени личната карта.
Първо се сменя адресната регистрация в Общината, после с попълнено заявление, актуална снимка (не по-стара от 6 месеца) и платена такса се отива в Паспортен отдел.
Виж целия пост
# 4
Мерси за разяснението, че и аз трябва да си сменям документите.
Да питам още нещо, знаете ли дали е вярно, че ако не си сменя личната карта до един месец след като съм си сменила фамилията, имало глоба newsm78
Виж целия пост
# 5
Да, по принцип е така, но не винаги глобяват. Зависи откъде си и с коя част на тялото са станали сутринта служителите.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
аз в интерес на истината изкарах няколко години със сара  регистрация  Embarassed
пролетта ме "хванаха" и бях им отговорила,че от скоро съм в града  Rolling Eyes
така или иначе щях да го правя,чаках просто да мине един процес и тогава..
та така де-можеш временна регистрация да си направиш-само в общината
а иначе за постоянно сменяне-посочено е по-горе
Виж целия пост
# 7
Мерси за разяснението, че и аз трябва да си сменям документите.
Да питам още нещо, знаете ли дали е вярно, че ако не си сменя личната карта до един месец след като съм си сменила фамилията, имало глоба newsm78

нЬе, не мисля. А може и да са се смилили над мене, щото аз си смених личната карта вече с големия шкембек, а носех фамилията на мъжа ми от няколко месеца.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че в полицията не се ходи Grinning

Ходи се, ако се сменя постоянен адрес - трябва да се смени личната карта.
Първо се сменя адресната регистрация в Общината, после с попълнено заявление, актуална снимка (не по-стара от 6 месеца) и платена такса се отива в Паспортен отдел.

И на мен ми предстои смяна на постоянен адрес, та в тази връзка може ли да въСкликна - тия луди ли са, бре? Close Едно време не се ли ходеше директно в Паспортен отдел?! Какъв е сега случая с Община и пр. Tired
btw, благодаря за инфото.
Виж целия пост
# 9
незнам как е било преди,но сега е така-все пак някак си трябва да се впишеш в общината,а от полицията да ти издадат документа
Виж целия пост
# 10
Мисля, че в полицията не се ходи Grinning

Ходи се, ако се сменя постоянен адрес - трябва да се смени личната карта.
Първо се сменя адресната регистрация в Общината, после с попълнено заявление, актуална снимка (не по-стара от 6 месеца) и платена такса се отива в Паспортен отдел.
Темата започва с вълшебните думички "адресна регистрация". Ако ще уточняваме всички възможни варианти на регистрация, то да напомня, че за регистрация на автомобил се ходи в КАТ по постоянен адрес.
Виж целия пост
# 11
Доста хора написаха точно какво трябва да се направи, за да се смени адресна регистрация - тоест мястото, където ще живееш в бъдеще и постоянно, а не РЕГИСТРАЦИЯ на автомобил. На тези, които писаха точно къде и какво да се направи - много благодаря, защото наистина на съпруга ми му се налага да си смени адресната регистрация сега и не знаехме къде трябва да се отиде и какво да се направи.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия