Кръв в кърмата

  • 465
  • 4
Какво е това чудо? Както се цедях защото малката е мързеливичка, заедно с кърмата потече и тънка червена линия. Мисля, че е от зърното, но какво да я правя изцедената кърма и дреба как пък да суче от тая гърда точно  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Здравей, според мен, а и според Библиотеката в този форум трябва да отидеш на мамолог. На мен ми се случи и се оказа, че е спукан кръвоносен съд вътре в самата гърда и не се повтори, но това ми го каза мамолог след като ме прегледа обстойно. Аз използвах електрическа помпа и бях прекалила със силата на вакуума. За изцедената кърма, в която вече има кръв- аз лично я изхвърлих.

Давах изцедена кърма малко повече от 9 месеца и искрено те съветвам да направиш опит да върнеш бебона на гърда. Много е трудоемко, болезнено и демотивиращо да се изцеждаш дълго време. Ако се бях постарала повече да върна моето момче към сукане 100% още щях да кърмя. Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Сигурно си си изкарала акъла, пък и това обикновено боли Confused
Кръв в млякото не вреди на бебето - ако е по-голямо количество може да подразни стомахчето на бебето и то да върне някакво количество или да повърне повече от обикновено, но няма да му навреди, така че можеш да я дадеш на бебето, ако ще се чувстваш комфортно така. Ако не ти харесва идеята - не изхвърляй, а просто я сложи във водата за къпане, полезна е за кожата Peace
Виж целия пост
# 3
Не беше много, но сега ме е страх да я кърмя от тази гърда. Иначе помпата ми наистина е електрическа и е на най-силното. Ще я намаля.Благодаря за консултацията. Дано не се повтаря, че наистина ще превъртя. Зърната ме болят, но  не чак толкова. Hug
Виж целия пост
# 4
Не беше много, но сега ме е страх да я кърмя от тази гърда. Иначе помпата ми наистина е електрическа и е на най-силното. Ще я намаля.Благодаря за консултацията. Дано не се повтаря, че наистина ще превъртя. Зърната ме болят, но  не чак толкова. Hug

За зърната използвах едно кремче - Лансинох. Съвсем безвредно е. Пречистен ланолин. Мен малкия ме хапеше доста и имах разранявания, та то ми свъши чудна работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия