Каква е уловката?

  • 739
  • 3
По въпроса за надомната работа и тоя номер да печелиш пари като просто пуснеш да ти текат в горната част на монитора рекламки и на база точки ти пращат чек - каква е уловката? Не може да няма такава - безплатен обяд няма, както са казали хората? Някой знае ли?
Виж целия пост
# 1
Не съм запозната, но предполагам, че ще трябва да ти изтекат такова огромно количество рекламки за такова нищожно количество пари, че всъщност ще дадеш повече за тока, дето то го харчи писито Laughing Само предполагам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
По въпроса за надомната работа и тоя номер да печелиш пари като просто пуснеш да ти текат в горната част на монитора рекламки и на база точки ти пращат чек - каква е уловката? Не може да няма такава - безплатен обяд няма, както са казали хората? Някой знае ли?
Специално за ...fiesta (не помня точно името, а и не искам да си спомням) мога да ти кажа точно:
условието, за да спечелиш изобщо някакви пари (ако искаш да са повече от 1-2 долара месечно), е да се регистрираш в опр. брой сайтове с разл. оферти. Над 95% от тях, обаче, не важат за нашата територия. Е, с малко повече познания за същността на компа недостатъчният брой подобни сайтове е преодолимо, но това пък се санкционира от оператора... А най-малката сума, за която се изпраща чек е 50 долара, ако не се лъжа. Т.е. в най-добрия случай - чек на две-три години.
Но пък нищо не ти пречи да пробваш, за да се убедиш лично... Освен желанието да си опазиш нервите, разбира се.
Щото е супер гадно да се надяваш няколко месеца (аз започнах към октомври 2007 с надеждата да си докарам нещичко за Коледа), да си непрекъснато под напрежение(щото не само си текат рекламки, ами се иска и кликване - иначе човечето не се движи и пари не се печелят), а накрая... newsm48 doh smile3555  comp03
Успех, мила!
Виж целия пост
# 3
Мерси! Mr. Green
Аз не се и надявам, но нищо не ми пречи докато си работя на компа да щраквам от време на време на човечето. Мен по-скоро ме е страх да не се завируся или нещо такова!
Пък ако пратят - пратят! Ако не - здраве да е!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия