Колко телефона мъкнете със себе си?

  • 3 582
  • 126
Колко GSM-а мъкнете със себе си. Виждал съм някои и по три да носят наведнъж. Айде, в бездънна дамска чанта някак си можеш събра три телефона, ама ако си мъж и нямаш чанта тип "куфар" къде ще си носиш телефоните не ми е ясно особено през лятото.
Замислям се да си купя телефон който работи с две SIM карти. Вие имате ли такъв, каква марка е и доволни ли сте от него. Гледам има някакви китайски телефони с две СИМ карти - те стават ли на стока или са пълни боклуци.
Виж целия пост
# 1
Гласувах  Mr. Green
А иначе относно въпросите ти...нали не би разчитал на китаише телефон? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Баси Касиди нямаш ли срама...три броя Mr. Green
Аз нося едни и не искам и повече...този си ми е достатъчен да ме подлудява.
Виж целия пост
# 3
По служба са и съм длъжна да ги нося. сещаш се че не са последен модел и съответно тежат по едно кило Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
По служба са и съм длъжна да ги нося. сещаш се че не са последен модел и съответно тежат по едно кило Crossing Arms
А едно цигане не ти ли наеха да ги носи Mr. Green
Виж целия пост
# 5
А едно цигане не ти ли наеха да ги носи Mr. Green
Тц ама ми даваш идея да си поискам Mr. Green

Викаш Херке, да си полафим преди официалното резе ли? Flutter
Виж целия пост
# 6
А едно цигане не ти ли наеха да ги носи Mr. Green
Тц ама ми даваш идея да си поискам Mr. Green

Викаш Херке, да си полафим преди официалното резе ли? Flutter
Тя Реза спи още Mr. Green Пък и отпуска по 5 стр. все пак преди катинара Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И аз 2.Много по-рентабилно е да ползваш услугите на 2 оператора отколкото на един.
Не ми харесват тези апарати с 2-те карти.
Иначе според клиентите на мъжа ми апаратите са ок. Peace
Виж целия пост
# 8
Един -личния ми и понякога още един - служебния. 3 никога не съм носила.
Виж целия пост
# 9
В момента 4, като единия е Pocket PC
Вчера си гледах лога на единия- за две седмици съм провела 700 разговора от него, направо изтрещяхЧ Не си бях давала сметка. От другия говоря с 10на човека, с които говоря много , а третият е на друг оператор, отново за хората, с които говоря най-много. Или излиза, че с около 25-30 човека, говоря ежедневно и то по много! Ужас! Но затова пъкй като реша, ги захвърлям всичките и оставям само един, в които има уаит лист за 3-ма 4ма и толкова.
Виж целия пост
# 10
Три -ужасно изнервящо е !И аз се замислям за апарат с две карти  newsm78
Виж целия пост
# 11
И аз използвам 3...за всеки оператор по един телефон, но не бих си купила от тези телефони, дето работят с две сим карти едновременно...
Виж целия пост
# 12
Два.Единият личен,другият служебен,който нямам право да изключвам-т.е 24ч.в денонощието си на линия Wink
И аз се замислям за апарат с две сим карти,ама ще следя мненията тук за тях.
А относно броя разговори-един колега твърди,че ще хванем рак на ушите от тия телефони Laughing
Виж целия пост
# 13
2, единият винаги е изключен.
Нямам опит с телефон с две карти.
Виж целия пост
# 14
аз - един, но половинката разнася три - струва ми се леко безумно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия