Помощ - Програма за отваряне на rtf формат- вид text recovery converter

  • 5 872
  • 10
Здравейте,
обръщам се към всички с молба за Програма за отваряне на rtf формат- вид text recovery converter, който успешно да може да конвертира или отвори много важен за мен документ,запаметен в rtf формат.
Проблема  е следният:
Файла е запаметен като word документ но с rtf формат и при опит да го отворя - неможе и ми дава грешка,като казва да използвам конвертор.
При опит да го отворя с Wordpad излизат безмислени думички на латиница.
Знам че трябва да има такава програма,търсих но не успях да намеря нищо което да ми го отвори.
Ще се радвам много ако можете да ми помогнете.
Предварително благораря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Документи писани на Word могат да се запишат с разширение rtf. Би трябвало Word-а без проблем да ти го отвори.
Би ли копирала тук надписа, който то дава?
Виж целия пост
# 2
Notepad?
Виж целия пост
# 3
Пробва ли да ринеймеш файла като добавиш точка и rtf?
Виж целия пост
# 4
Или ако имаш Adobe Acrobat Professional, десен бутон на файла, и го конвертираш в pdf.
Виж целия пост
# 5
Osven s Word, rtf formata, moge da go otvori6 i s Open Office Writer  www.openoffice.org . Toi e free.
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за отговорите  bouquet Hug  bouquet

Bi_k , ето какъв надпис ми излиза
http://img511.imageshack.us/my.php?image=rtfformatinformaciqvf4.jpg

ester , с Notepad излиза като кодирани думички Sad
Erica, пробвах но не става,незнам защо Rolling Eyes
red , нямам Adobe Acrobat Professional, но пробвах с едни конвертор и го  конвертирах в pdf и пак не става.
A m b e r , как да инталирам  Open Office Writer  , като аз имам инсталиран Wondows, ще може ли ?

Ще се радвам да ми помогнете,наистина е много важно съдържанието на този файл за мен.
Благодаря ви отново  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ако не е секретно инфо можеш да ми го метнеш на пощата, колегите ми ще го оправят Amsterdamm@abv.bg
Виж целия пост
# 8
http://www.google.bg/search?hl=bg&client=firefox-a&rls=o … +file&spell=1
Виж целия пост
# 9
Recover the text from a damaged document

On the Tools menu, click Options, and then click the General tab.
Make sure the Confirm conversion at Open check box is selected, and then click OK.
Click Open .
In the Files of type box, click Recover Text from Any File.
Open the document as usual.
Note   If you don't see Recover Text from Any File in the Files of type box, you need to install the file converter. How to install a converter.


Ето това е от хелп-а на Word. При мен става, и всичко си е инсталирано, това е опция за възстановяване на повредени файлове.
Виж целия пост
# 10
Първо можеш да преименуваш файла с разширение txt, след което с Notepad първо трябва да избереш опция да ти отваря файлове с разширение txt, посочваш пътя и ...... го отваряш   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия