Най-хубавата кайма-коя?

  • 5 206
  • 27
Вчера от Т-маркет купих 2 пакета кайма на Сами.Беше прясна, бледорозова/с две думи хубава/, докато не започнах да готвя и не замириса в кухнята на гадно.Преди известно време същото се случи с една кайма на Попов.Пишете от кои марки сте най-доволни, включително и такива готови за принцеси.Майка ми е доволна например от Народна.На коя си заслужава наистина да се спре човек /имам предвид малките хартиени опаковки/.Мерси за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Най-добрата кайма е тази,която ти смелят пред очите в магазина с месо,което ти си си избрала.....
Иначе от купешките кайми аз купувам(когато ми се наложи) "Тандем".....В "Народна"-та има прекалено много соя.....
Виж целия пост
# 2
Най-добрата кайма е тази,която ти смелят пред очите в магазина с месо,което ти си си избрала.....
Иначе от купешките кайми аз купувам(когато ми се наложи) "Тандем".....В "Народна"-та има прекалено много соя.....
Peace
Аз лично съм доволна от "Чобанов" Wink
Виж целия пост
# 3
Най-добрата кайма е тази,която ти смелят пред очите в магазина с месо,което ти си си избрала.....
Иначе от купешките кайми аз купувам(когато ми се наложи) "Тандем"..........................

И аз действам в същият ред!  Peace
Виж целия пост
# 4
И за мен най-добрата кайма е да си купиш месото и да ти го смелят в магазина, пред теб или вкъщи ти да си го смелеш,а ко имаш условия за това.
Купувала съм какви ли не кайми- все едни и същи боклуци са Crossing Arms Знам само, че на Тандем слагат най-много месо, в срвн. с останалите марки и производители.....
Затова и рядко готвя нещо с кайма Tired
Виж целия пост
# 5
Предполагам, че Тандем зареждат големите вериги магазини и там има тази кайма, за която говорите.Наистина не се знае какво слагат в каймата, маз, соя.Последният път пак взех на Сами от квартален супер, не беше лоша, а тази от Т.маркет отврат направо.
Виж целия пост
# 6
От всички готови кайми, които съм ползвала, най-много харесвам тази на хипермаркет "Билла". Смес свинско/телешко, без сол. Просто личи, че е от месо и няма други примеси.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам доста често кайма,но никога готова от магазина взимам месо(телешко и свинско)и си я смиламе в къщи или в магазина.
Виж целия пост
# 8
От купешките Тандем най ми харесва.
Виж целия пост
# 9
Най-добрата кайма е тази,която ти смелят пред очите в магазина с месо,което ти си си избрала.....

Много точно написано. Hug Мама ми прави кюфтенца от такава кайма. Heart Eyes

Аз не хапвам нищо от готова кайма.
Виж целия пост
# 10
Най-добрата кайма е тази,която ти смелят пред очите в магазина с месо,което ти си си избрала.....
Иначе от купешките кайми аз купувам(когато ми се наложи) "Тандем".....В "Народна"-та има прекалено много соя.....

+ 1  Peace
Виж целия пост
# 11
Най-добрата кайма е тази,която ти смелят пред очите в магазина с месо,което ти си си избрала.....

Много точно написано. Hug Мама ми прави кюфтенца от такава кайма. Heart Eyes

Аз не хапвам нищо от готова кайма.

На същото мнение съм. Обикновено в месарския си смилам гърди + телешко 50/50.
Виж целия пост
# 12
в купешката кайам забелязох, че има доста вода. Правя си кюфтенцата аз, едни такива хубавички, по-големички си ги оформя, и като ги пусна да се пържат, наполовина свиват диаметър Close
Виж целия пост
# 13
Отдавна вече не купувам готова кайма от магазина  Naughty

Отивам в месарски магазин, изберам си месото, мелят ми го пред очите.

За мен това е "най- добрата кайма".
Виж целия пост
# 14
в купешката кайам забелязох, че има доста вода. Правя си кюфтенцата аз, едни такива хубавички, по-големички си ги оформя, и като ги пусна да се пържат, наполовина свиват диаметър Close

По скоро е мазно ,отколково вода  Simple Smile
Иначе аз взимам мляно месо, понякога и Народна-та
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия