ТАТКО НА 55

  • 1 591
  • 12
ЗДРАВЕЙТЕ!
АЗ СЪМ НА 36, А ТОЙ НА 55 Г. ТОЙ ИМА ДВЕ ГОЛЕМИ ДЕЦА, А АЗ ДО СЕГА НЕ СЪМ ПРАВИЛА ОПИТИ ДА ИМАМ, НО ВЕЧЕ 6-7 МЕС. НЕ СЕ ПОЛУЧАВА. ОТ КЪДЕ ДА ЗАПОЧНА, СИГУРНО ЛИ Е, ЧЕ ПРОБЛЕМА Е В МЕН, МОЖЕ ЛИ С ВРЕМЕТО И ПРИ НЕГО ДА СА НАСТЪПИЛИ ПРОМЕНИ?
Виж целия пост
# 1
borivann, най-добре е да се консултирате със специалист и да започнете с рутинните изледвания в този случай:

- спермограма
- репродуктивни хормони при теб
- проследяване на овулацията (съветвам те и да започнеш да мериш базалната температура)
- проверка на проходимостта на тръбите - първо опитайте с ултразвук и физиологичен разтвор или контрастно вещество (хидротубация). Друг метод е хистеросалпингография или т.н. цветна снимка - рентгенова снимка с контрастно вещество, и ако не се види нищо - тогава лапароскопия.

Успех! fingerscrossed

П.П. Първо трябва да изключите мъжки фактор. Затова започнете със спермограма. За нея трябва 4-5 дни каренц (въздържание), мъжът ти трябва да е здрав и да не пие много алкохол. След това при теб трябва да се изследват репродуктивните хормони - правят се на 3-5 ден от началото на цикъла; прогестеронът до 7 дни след овулацията.
Виж целия пост
# 2
Посетете и специализирана клиника по стерилитет.
Недейте да отлагате щом сте решили действайте по най бързия начин.
Така ако има някакъв проблем ще може да го разрешите по бързо

УСПЕХ newsm10
Виж целия пост
# 3
Посетете и специализирана клиника по стерилитет.

Точно това съм написала и аз.  Peace
Виж целия пост
# 4
оплодителните способности на мъжа не са константа. напълно е възможно да се влошат с годините и промяната в средата. да направи спермограма в клиника по стерилитет - не в обикновена лаборатория и в никакъв случай в Майчин дом, ако сте от София.
6-7 месеца не са много време, но с оглед на възрастта ви е редно да започнете още сега с изследванията.
Виж целия пост
# 5
оплодителните способности на мъжа не са константа. напълно е възможно да се влошат с годините и промяната в средата. да направи спермограма в клиника по стерилитет - не в обикновена лаборатория и в никакъв случай в Майчин дом, ако сте от София.
6-7 месеца не са много време, но с оглед на възрастта ви е редно да започнете още сега с изследванията.
PeaceПодкрепям напълно!
Виж целия пост
# 6
подкрепям момичетата, направете спермограма, хормони 3-5 ден и проходимост на тръбите - това са най-важните стъпки. задължително се обърнете към клиника по стерилитет.

успех   bouquet
Виж целия пост
# 7
Това, че той има две деца, не е гаранция, че в момента всичко е наред при него. Вероятно децата са големи, т.е. правени са преди доста години. С течение на времето нещата се променят. Дано всички изследвания са наред, стискам палци за това.
И поздравления за двама ви, че искате детенце. Дай Боже да стане по-скоро!
Виж целия пост
# 8
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ И ПОДКРЕПАТА. ВЕЧЕ ЗАДВИЖИХМЕ ИЗСЛЕДВАНИЯТА. ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ДА СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ СИ, КАКВИТО И ДА СА ТЕ!
Виж целия пост
# 9
Аз съм на 33, а той на 53 и в момента съм бременна в третия месец. Само не се притеснявай излишно и при тебе ще се получи. Успех!
Виж целия пост
# 10
Бихте ли погледнали графиката ми? Послушах съветите Ви и дано да има резултат!!!
Виж целия пост
# 11
добре изглежда, сега си в очакване на тест, нали? но защо си пила антибиотик в началото на цикъла?
Виж целия пост
# 12
Стрптококи от гр. Б бъб благалището, на които не им е там мястото. Оказа се, че имам много бактерии в устната кухина и по гърлото. Надявам се, че съм се излекувала. Снощи теста беше с бледа втора черта. В понеделник съм на преглед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия